železné ploty - nechte si  ZDARMA  poslat nabídky firem z Vašeho okolí

Pohodlný a účinný způsob jak si nechat zhotovit železný plot je poslat poptávku firmám z okolí, které o ní mají zájem.

Chráníme Vaše soukromí - jsme registrováni na úřadě pro ochranu osobních údajů pod číslem 00030414.

Ploty a oplocení - ušetříte čas i peníze

Proč hledat firmu on-line?

Protože zadat poptávku přes inernet je snadné a účinné - během chvilky vyplníte formulář a pak si jen počkáte na nabídky firem.

Protože to opravdu funguje - do systému byly vloženy desetitisíce poptávek z různých stavebních oborů včetně poptávek na ploty a oplocení a mnoho z nich bylo realizováno ke spokojenosti obou stran.

Protože nenesete žádné riziko - poptávka je zcela nezávazná a přísně chráníme Vaše soukromí - kontaktní údaje obdrží nejvýše deset firem se skutečným zájmem o poptávku.

Protože téměř určitě ušetříte čas, nervy i peníze.Příklady poptávek

Stavba plotu cca 25 bm včetně vjezdové brány a vstupní branky
obor: Ploty a ohrady, vrata
město: Brno region: Jihomoravský
datum: 1.04.2010
částka: 100 tis. až 1 mil. Kč platba: převodem
popis: Dobrý den, poptávám u Vás výstavbu plotu před rodinný dům. Terén je rovinatý. Potřebuji poradit a doporučit. Délka cca 25 bm, včetně vjezdové brány a vchodové branky. Materiál dle nabídky, uvažuji o železném plotu ale nechci pletivo. Šíře vjezdové brány min. 2,5 bm-aby tudy projelo velké osobní auto. Materiál např. železo a výplň dřevo nebo jinak dle nabídky. Otevírání manuální nebo po dohodě elektrické. Poptávám práci i materiál. Termín realizace zakázky je ihned! Děkuji za nabídku.

Stavba plotu - délka 25 bm
obor: Ploty a ohrady, vrata
město: Praha region: Praha
datum: 11.09.2009
částka: do 100 tis. Kč platba: převodem
popis: Dobrý den, poptávám u Vás demolici starého a stavbu nového plotu u rodinného domku. Délka 25 bm. Materiál ztracené bednění + obložení cihelným páskem. Pole mezi sloupky budou železné kované. Podezdívka výšky 40 cm a sloupky 170 cm. Materiál komplet od firmy. Poptávám práci a materiál. Termín realizace zakázky je konec září 2009. Děkuji za nabídku.

Stavba železného plotu - ohrady
obor: Ploty a ohrady, vrata
město: Ostrava region: Moravskoslezský
datum: 20.06.2009
částka: 100 tis. až 1 mil. Kč platba: převodem
popis: Dobrý den, poptávám pronájem a montáž železné ohrady (vlnitý plech) kolem staveniště rodinného domku. celkový obvod asi 200 m. Doba pronájmu po dobu stavby RD, nejvíce však 2 roky. Poptávám montáž, pronájem a následné rozebrání a odvoz ohrady. Děkuji za nabídku.

betonové ploty: Brno
zaujalo nás   betonové ploty   Betonové ploty   železné ploty   kovové ploty   dřevěné ploty   plastové ploty   ploty a oplocení - home