ploty a oplocení - nechte si  ZDARMA  poslat nabídky firem z Vašeho okolí

Pohodlný a účinný způsob jak si nechat postavit ploty a oplocení v obcích Znojmo, Moravský Krumlov, Hrušovany nad Jevišovkou a okolí je poslat poptávku firmám, které o ní mají zájem.

Chráníme Vaše soukromí - jsme registrováni na úřadě pro ochranu osobních údajů pod číslem 00030414.

Ploty a oplocení - ušetříte čas i peníze

Proč hledat firmu on-line?

Protože zadat poptávku přes inernet je snadné a účinné - během chvilky vyplníte formulář a pak si jen počkáte na nabídky firem.

Protože to opravdu funguje - do systému byly vloženy desetitisíce poptávek z různých stavebních oborů včetně poptávek na ploty a oplocení a mnoho z nich bylo realizováno ke spokojenosti obou stran.

Protože nenesete žádné riziko - poptávka je zcela nezávazná a přísně chráníme Vaše soukromí - kontaktní údaje obdrží nejvýše deset firem se skutečným zájmem o poptávku.

Protože téměř určitě ušetříte čas, nervy i peníze. V on-line poptávkovém systému jsou všechny výhody na straně poptávajícího. Vy jste ten kdo si vybírá a firmy jsou ti kdo mezi sebou musí soutěžit a dobře o této skutečnosti vědí. Pokud nějaká firma nadsadí cenu, poznáte to srovnáním s ostatními nabídkami , které jste dostal. Pokud firma nemá momentálně volné kapacity, není v jejím zájmu na poptávku odpovídat. Proto můžete bezpečně předpokládat že valná část došlých nabídek jsou vážní zájemci s kapacitou poptávku realizovat ve Vámi požadovaném termínu.Příklady poptávek

Drátěný PVC plot v délce cca 50 bm včetně vjezdové brány pro nákladní auto
obor: Ploty a ohrady, vrata
město: Znojmo region: Jihomoravský
datum: 10.07.2009
částka: do 40 000 Kč platba: převodem
popis: Dobrý den, poptávám u Vás výstavbu drátěného plotu PVC v délce 50 bm. Terén je cca 1/2 rovina a 1/2 svah. Bez vrátek, ale včetně vjezdové brány na manuální otvírání, velikost taková, aby projelo nákladní auto. Plot je k přípravě na stavbu. Cena je orientační. Poptávám práci i materiál. Termín realizace zakázky je do konce srpna 2009. Děkuji za nabídku.
Garážová vrata 240 x 200 cm včetně montáže
obor: Ploty a ohrady, vrata
město: Hrušovany nad Jevišovkou region: Jihomoravský
datum: 17.08.2009
částka: do 40 000 Kč platba: převodem
popis: Dobrý den. Poptávám u Vás cenovou nabídku na garážová vrata o rozměrech 240 x 200 cm. Barva zlatý dub. Ovládání elektrické. Materiál plast. Nejen dodávka, ale i montáž. Poptávám práci materiál. Termín realizace zakázky osobní dohodou. Děkuji za nabídku.
Oplocení pozemku, poplastové pletivo 350 bm
obor: Ploty a ohrady, vrata
město: Miroslav region: Jihomoravský
datum: 16.05.2009
částka: do 100 000 Kč platba: převodem
popis: Dobrý den, poptávám oplocení nového areálu. Délka plotu cca. 350 bm. Uvažovaná výška plotu 180cm + ostnatý drát nebo 2m. Nabídněte poplastové pletivo. Poptávám práci i materiál. Termín realizace zakázky do měsíce od zadání poptávky. Děkuji za nabídky.
ploty a oplocení: Znojmo, Moravský Krumlov, Hrušovany nad Jevišovkou, Miroslav, Dobšice, Hodonice, Hostěradice, Božice, Hevlín, Šanov, Jaroslavice, Blížkovice, Tasovice, Šatov, Jevišovice, Višňové, Únanov, Vrbovec, Olbramovice, Suchohrdly, Strachotice, Nový Šaldorf-Sedlešovice, Břežany, Hrabětice, Kuchařovice, Hrádek, Vranov nad Dyjí, Dyjákovice, Vedrovice, Práče, Jezeřany-Maršovice, Prosiměřice, Hluboké Mašůvky, Oleksovice, Vémyslice, Štítary, Horní Dunajovice, Bohutice, Tavíkovice, Troskotovice, Mikulovice, Šumná, Trstěnice, Skalice, Branišovice, Olbramkostel, Litobratřice, Kravsko kb blok betonové ploty plastové ploty :: kb blok betonové ploty plastové ploty
zaujalo nás   betonové ploty   Betonové ploty   železné ploty   kovové ploty   dřevěné ploty   plastové ploty   ploty a oplocení - home