ploty a oplocení - nechte si  ZDARMA  poslat nabídky firem z Vašeho okolí

Pohodlný a účinný způsob jak si nechat postavit ploty a oplocení v obcích Zlín, Otrokovice, Napajedla, Slavičín, Brumov-Bylnice, Luhačovice, Valašské Klobouky, Vizovice, Fryšták a okolí je poslat poptávku firmám, které o ní mají zájem.

Chráníme Vaše soukromí - jsme registrováni na úřadě pro ochranu osobních údajů pod číslem 00030414.

Ploty a oplocení - ušetříte čas i peníze

Proč hledat firmu on-line?

Protože zadat poptávku přes inernet je snadné a účinné - během chvilky vyplníte formulář a pak si jen počkáte na nabídky firem.

Protože to opravdu funguje - do systému byly vloženy desetitisíce poptávek z různých stavebních oborů včetně poptávek na ploty a oplocení a mnoho z nich bylo realizováno ke spokojenosti obou stran.

Protože nenesete žádné riziko - poptávka je zcela nezávazná a přísně chráníme Vaše soukromí - kontaktní údaje obdrží nejvýše deset firem se skutečným zájmem o poptávku.

Protože téměř určitě ušetříte čas, nervy i peníze. V on-line poptávkovém systému jsou všechny výhody na straně poptávajícího. Vy jste ten kdo si vybírá a firmy jsou ti kdo mezi sebou musí soutěžit a dobře o této skutečnosti vědí. Pokud nějaká firma nadsadí cenu, poznáte to srovnáním s ostatními nabídkami , které jste dostal. Pokud firma nemá momentálně volné kapacity, není v jejím zájmu na poptávku odpovídat. Proto můžete bezpečně předpokládat že valná část došlých nabídek jsou vážní zájemci s kapacitou poptávku realizovat ve Vámi požadovaném termínu.Příklady poptávek

Oplocení pozemku kolem RD 150-200bm
obor: Ploty a ohrady, vrata
město: Zlín region: Zlínský
datum: 12.05.2009
částka: do 100 000 Kč platba: převodem
popis: Dobrý den. Poptávám u Vás nabídku na oplocení pozemku nepravidelného tvaru. Obvod - délka plotu asi 150-200 bm, se třemi brankami. Výška plotu 2 bm. Plot by měl být drátěný-pletivo (asi hliníkové dráty kryté umělou hmotou). Termín realizace zakázky září 2006. Děkuji za nabídku.
Plot z pletiva - 78 bm + brána
obor: Ploty a ohrady, vrata
město: Otrokovice region: Zlínský
datum: 11.08.2009
částka: do 100 000 Kč platba: převodem
popis: Dobrý den. Poptávám u Vás odstranění starého plotu a výstavbu nového včetně samonosné brány a branky. Jedná se o 78 bm plotu - kovové sloupky a pletivo 180 cm + betonové podhrabové desky. Plus dodávka nové branky a brány - viz vzor. Bránu samonosnou na ruční odsunutí. Sloupek mezi brankou a bránou musí být vyndavací se zámkem. Dále odvoz starého plotu, což kromě pletiva znamená i 15 betonových sloupků. A nakonec buď oprava branky - vzor 2 nebo dodání nové. Vážní zájemci se mohou podívat na přílohu (jpg.). Poptávám práci a materiál. Termín realizace zakázky do konce dubna 2008. Děkuji za nabídku.
Stavba drátěného plotu cca 90 bm
obor: Ploty a ohrady, vrata
město: Zlín region: Zlínský
datum: 14.02.2009
částka: do 100 000 Kč platba: převodem
popis: Dobrý den. Poptávám u Vás stavbu drátěného plotu ve svažitém terénu, bez podezdívky, cca 90 m délky (tři strany obdélníku, čtvrtá strana je již postavena). Termín realizace zakázky co nejdříve. Děkuji za nabídku.
ploty a oplocení: Zlín, Otrokovice, Napajedla, Slavičín, Brumov-Bylnice, Luhačovice, Valašské Klobouky, Vizovice, Fryšták, Slušovice, Tlumačov, Štítná nad Vláří-Popov, Halenkovice, Lukov, Spytihněv, Vlachovice, Nedašov, Zádveřice-Raková, Tečovice, Újezd, Pozlovice, Březnice, Trnava, Hvozdná, Všemina, Žlutava, Jasenná, Kašava, Pohořelice, Bohuslavice u Zlína, Lhota, Vysoké Pole, Bratřejov, Sehradice, Biskupice, Poteč, Provodov, Nedašova Lhota, Racková, Návojná, Veselá, Velký Ořechov, Sazovice, Ludkovice, Lípa, Březůvky, Rokytnice, Dolní Lhota, Slopné, Mysločovice, Hřivínův Újezd, Horní Lhota, Machová, Šanov kb blok betonové ploty plastové ploty :: kb blok betonové ploty plastové ploty
zaujalo nás   betonové ploty   Betonové ploty   železné ploty   kovové ploty   dřevěné ploty   plastové ploty   ploty a oplocení - home