ploty a oplocení - nechte si  ZDARMA  poslat nabídky firem z Vašeho okolí

Pohodlný a účinný způsob jak si nechat postavit ploty a oplocení v obcích Žďár nad Sázavou, Velké Meziříčí, Nové Město na Moravě, Bystřice nad Pernštejnem, Velká Bíteš a okolí je poslat poptávku firmám, které o ní mají zájem.

Chráníme Vaše soukromí - jsme registrováni na úřadě pro ochranu osobních údajů pod číslem 00030414.

Ploty a oplocení - ušetříte čas i peníze

Proč hledat firmu on-line?

Protože zadat poptávku přes inernet je snadné a účinné - během chvilky vyplníte formulář a pak si jen počkáte na nabídky firem.

Protože to opravdu funguje - do systému byly vloženy desetitisíce poptávek z různých stavebních oborů včetně poptávek na ploty a oplocení a mnoho z nich bylo realizováno ke spokojenosti obou stran.

Protože nenesete žádné riziko - poptávka je zcela nezávazná a přísně chráníme Vaše soukromí - kontaktní údaje obdrží nejvýše deset firem se skutečným zájmem o poptávku.

Protože téměř určitě ušetříte čas, nervy i peníze. V on-line poptávkovém systému jsou všechny výhody na straně poptávajícího. Vy jste ten kdo si vybírá a firmy jsou ti kdo mezi sebou musí soutěžit a dobře o této skutečnosti vědí. Pokud nějaká firma nadsadí cenu, poznáte to srovnáním s ostatními nabídkami , které jste dostal. Pokud firma nemá momentálně volné kapacity, není v jejím zájmu na poptávku odpovídat. Proto můžete bezpečně předpokládat že valná část došlých nabídek jsou vážní zájemci s kapacitou poptávku realizovat ve Vámi požadovaném termínu.Příklady poptávek

Výměna - dřevěná plotová pole 9 ks 280 x 130 cm
obor: Ploty a ohrady, vrata
město: Žďár nad Sázavou region: Vysočina
datum: 10.07.2009
částka: do 40 000 Kč platba: převodem
popis: Dobrý den, potpávám u Vás výměnu dřevěných plotových polí. Jedná se o 9 ks o rozměru 280 x 130 cm. Přeji si kopletní práce včetně demontáže a odvozu stávajících polí. Podezdívka a sloupky jsou v pořádku. Poptávám materiál i práci. Termín realizace zakázky je co nejdříve! Děkuji za nabídku.
Garážová vrata 240 x 200 cm včetně montáže
obor: Ploty a ohrady, vrata
město: Nové Město na Moravě region: Vysočina
datum: 17.08.2009
částka: do 40 000 Kč platba: převodem
popis: Dobrý den. Poptávám u Vás cenovou nabídku na garážová vrata o rozměrech 240 x 200 cm. Barva zlatý dub. Ovládání elektrické. Materiál plast. Nejen dodávka, ale i montáž. Poptávám práci materiál. Termín realizace zakázky osobní dohodou. Děkuji za nabídku.
Oplocení pozemku, poplastové pletivo 350 bm
obor: Ploty a ohrady, vrata
město: Bystřice nad Pernštejnem region: Vysočina
datum: 16.05.2009
částka: do 100 000 Kč platba: převodem
popis: Dobrý den, poptávám oplocení nového areálu. Délka plotu cca. 350 bm. Uvažovaná výška plotu 180cm + ostnatý drát nebo 2m. Nabídněte poplastové pletivo. Poptávám práci i materiál. Termín realizace zakázky do měsíce od zadání poptávky. Děkuji za nabídky.
ploty a oplocení: Žďár nad Sázavou, Velké Meziříčí, Nové Město na Moravě, Bystřice nad Pernštejnem, Velká Bíteš, Měřín, Křižanov, Svratka, Hamry nad Sázavou, Herálec, Nové Veselí, Jimramov, Bohdalov, Velká Losenice, Bobrová, Strážek, Ostrov nad Oslavou, Nížkov, Radostín nad Oslavou, Osová Bítýška, Bory, Rožná, Sněžné, Vír, Vojnův Městec, Rozsochy, Štěpánov nad Svratkou, Dalečín, Dolní Rožínka, Věcov, Polnička, Rovečné, Zvole, Oslavice, Škrdlovice, Radešínská Svratka, Sázava, Stránecká Zhoř, Nová Ves u Nového Města na Mor, Moravec, Jámy, Křoví kb blok betonové ploty plastové ploty :: kb blok betonové ploty plastové ploty
zaujalo nás   betonové ploty   Betonové ploty   železné ploty   kovové ploty   dřevěné ploty   plastové ploty   ploty a oplocení - home