ploty a oplocení - nechte si  ZDARMA  poslat nabídky firem z Vašeho okolí

Pohodlný a účinný způsob jak si nechat postavit ploty a oplocení v obcích Vsetín, Valašské Meziříčí, Rožnov pod Radhoštěm, Zubří a okolí je poslat poptávku firmám, které o ní mají zájem.

Chráníme Vaše soukromí - jsme registrováni na úřadě pro ochranu osobních údajů pod číslem 00030414.

Ploty a oplocení - ušetříte čas i peníze

Proč hledat firmu on-line?

Protože zadat poptávku přes inernet je snadné a účinné - během chvilky vyplníte formulář a pak si jen počkáte na nabídky firem.

Protože to opravdu funguje - do systému byly vloženy desetitisíce poptávek z různých stavebních oborů včetně poptávek na ploty a oplocení a mnoho z nich bylo realizováno ke spokojenosti obou stran.

Protože nenesete žádné riziko - poptávka je zcela nezávazná a přísně chráníme Vaše soukromí - kontaktní údaje obdrží nejvýše deset firem se skutečným zájmem o poptávku.

Protože téměř určitě ušetříte čas, nervy i peníze. V on-line poptávkovém systému jsou všechny výhody na straně poptávajícího. Vy jste ten kdo si vybírá a firmy jsou ti kdo mezi sebou musí soutěžit a dobře o této skutečnosti vědí. Pokud nějaká firma nadsadí cenu, poznáte to srovnáním s ostatními nabídkami , které jste dostal. Pokud firma nemá momentálně volné kapacity, není v jejím zájmu na poptávku odpovídat. Proto můžete bezpečně předpokládat že valná část došlých nabídek jsou vážní zájemci s kapacitou poptávku realizovat ve Vámi požadovaném termínu.Příklady poptávek

Dřevěný plot 22 bm + brána a branka
obor: Ploty a ohrady, vrata
město: Vsetín region: Zlínský
datum: 27.04.2009
částka: do 40 000 Kč platba: převodem
popis: Dobry den. Poptavam u Vas dreveny plot v delce 22 bm. Bez podezdivky - sloupky drevene, barva bila, primy plot, vyska 120 cm, plotovka 10x2cm s pulkulatym vrchem, vzdalenost mezi plotovkami 5 cm, v delce plotu je predmetem dodavky i branka 1 m a brana 3,5 m - manuální pohobn. Termin realizace zakazky co nejdrive. Dekuji za nabidku.
Posuvná samonosná brána 3000x1500
obor: Ploty a ohrady, vrata
město: Karolinka region: Zlínský
datum: 20.08.2009
částka: do 40 000 Kč platba: převodem
popis: Dobrý den, poptávám jednokřídlovou posuvnou bránu samonosnou o rozměrech 3000x1500,rám JÄKL bez výplně- ta bude dodána samostatnějako dřevěné lamely, manuální ovládání s možností budoucího osazení pohonu. Povrchová úprava základní nátěr, variantně žárový pozink. Poptávám práci i materiál. Termín realizace zakázky je co nejdříve. Děkuji za nabídku.
Oplocení pozemku 100bm výšky 170 - 180 cm - pletivo + sloupky
obor: Ploty a ohrady, vrata
město: Vsetín region: Zlínský
datum: 13.08.2009
částka: do 100 000 Kč platba: převodem
popis: Dobrý den. Poptávám u Vás oplocení pozemku, celková délka 100 bm, materiál = pletivo 170-180 cm výšky, poplastované + sloupky + příslušenství. Branka a brána nebude potřeba. Termín realizace zakázky ještě rok 2006. Děkuji za nabídku.
ploty a oplocení: Vsetín, Valašské Meziříčí, Rožnov pod Radhoštěm, Zubří, Karolinka, Zašová, Nový Hrozenkov, Velké Karlovice, Kelč, Horní Bečva, Halenkov, Hovězí, Valašská Bystřice, Huslenky, Hošťálková, Jablůnka, Lešná, Hutisko-Solanec, Lidečko, Dolní Bečva, Ratiboř, Prostřední Bečva, Francova Lhota, Vidče, Liptál, Horní Lideč, Valašská Polanka, Kateřinice, Bystřička, Růžďka, Lačnov, Vigantice, Branky, Střítež nad Bečvou, Lhota u Vsetína, Jarcová, Loučka, Janová, Choryně, Leskovec, Mikulůvka, Pržno, Kunovice, Zděchov, Střelná, Ústí, Pozděchov, Lužná, Police, Prlov, Študlov kb blok betonové ploty plastové ploty :: kb blok betonové ploty plastové ploty
zaujalo nás   betonové ploty   Betonové ploty   železné ploty   kovové ploty   dřevěné ploty   plastové ploty   ploty a oplocení - home