ploty a oplocení - nechte si  ZDARMA  poslat nabídky firem z Vašeho okolí

Pohodlný a účinný způsob jak si nechat postavit ploty a oplocení v obcích Sokolov, Chodov, Kraslice, Horní Slavkov, Habartov, Kynšperk nad Ohří, Rotava, Loket a okolí je poslat poptávku firmám, které o ní mají zájem.

Chráníme Vaše soukromí - jsme registrováni na úřadě pro ochranu osobních údajů pod číslem 00030414.

Ploty a oplocení - ušetříte čas i peníze

Proč hledat firmu on-line?

Protože zadat poptávku přes inernet je snadné a účinné - během chvilky vyplníte formulář a pak si jen počkáte na nabídky firem.

Protože to opravdu funguje - do systému byly vloženy desetitisíce poptávek z různých stavebních oborů včetně poptávek na ploty a oplocení a mnoho z nich bylo realizováno ke spokojenosti obou stran.

Protože nenesete žádné riziko - poptávka je zcela nezávazná a přísně chráníme Vaše soukromí - kontaktní údaje obdrží nejvýše deset firem se skutečným zájmem o poptávku.

Protože téměř určitě ušetříte čas, nervy i peníze. V on-line poptávkovém systému jsou všechny výhody na straně poptávajícího. Vy jste ten kdo si vybírá a firmy jsou ti kdo mezi sebou musí soutěžit a dobře o této skutečnosti vědí. Pokud nějaká firma nadsadí cenu, poznáte to srovnáním s ostatními nabídkami , které jste dostal. Pokud firma nemá momentálně volné kapacity, není v jejím zájmu na poptávku odpovídat. Proto můžete bezpečně předpokládat že valná část došlých nabídek jsou vážní zájemci s kapacitou poptávku realizovat ve Vámi požadovaném termínu.Příklady poptávek

Garážová vrata 3ks
obor: Ploty a ohrady, vrata
město: Sokolov region: Karlovarský
datum: 19.03.2009
částka: do 100 000 Kč platba: převodem
popis: Dobrý den, poptávám u Vás dodávku a montáž garážových vrat o rozměru otvoru 262x225 cm. Jedná se o 3ks vrat. Rozhoduje cena, materiál dle nabídky, barva bílá, šedá nebo hnědá, otevírání manuální s možností dodatečné montáže pohonu, dle ceny rovnou elektrické otevírání. Poptávám práci i materiál. Termín realizace zakázky je po dohodě kdykoliv, nejdéle do zimy 2008. Děkuji za nabídku.
Výstavba plotu z tvárnic KB blok (BEST, DITON, apod) + 2 brány a branka - 60 bm
obor: Ploty a ohrady, vrata
město: Kraslice region: Karlovarský
datum: 12.07.2009
částka: 100 tis. až 1 mil. Kč platba: převodem
popis: Dobrý den, poptávám u Vás výstavbu plotu před rodinným domkem, celková délka cca 60 bm, včetně dvou dvoukřídlých bran a vchodové branky. Jedna brána na dálkové ovládání. Součástí poptávky je také zbourání a likvidace původního oplocení (pletivo s podezdívkou). Požadavek na nové základy do hloubky cca 600-700 mm. Podezdívka a sloupky z KB bloků, tvárnic BEST, DITON apod. Výplň plotu a bran - dřevěné nebo plastové dílce (latě), rám vrat a branky z žárově zinkované ocele s konečnou povrchovou úpravou nátěrem. Součástí poptávky je také sloupek pro osazení vestavné poštovní schránky a zvonku, sloupek pro popelnici a obezdění plynoměru (osazen v plotu ve starém pilíři). Poptávám materiál i práci. Termín realizace zakázky je podzim 2008, jaro 2009. Děkuji za nabídku.
Garážová vrata cca 4x2,2 bm
obor: Ploty a ohrady, vrata
město: Kraslice region: Karlovarský
datum: 17.04.2009
částka: do 100 000 Kč platba: převodem
popis: Dobrý den, poptávám u Vás dodávku a montáž garážových vrat. Druh rolovací nebo výklopná. Rozměr cca 4x2,2 bm. Materiál dle nabídky, barva zvenčí tmavě hnědá, zevnitř buď základová barva nebo dle nabídky, otevírání elektrické na dálkové ovládání. Poptávám práci i materiál. Termín realizace zakázky je do konce roku 2008. Děkuji za nabídku.
ploty a oplocení: Sokolov, Chodov, Kraslice, Horní Slavkov, Habartov, Kynšperk nad Ohří, Rotava, Loket, Březová, Nové Sedlo, Oloví, Bukovany, Svatava, Dolní Rychnov, Vintířov, Lomnice, Krajková, Citice, Staré Sedlo, Královské Poříčí, Krásno, Rovná, Libavské Údolí kb blok betonové ploty plastové ploty :: kb blok betonové ploty plastové ploty
zaujalo nás   betonové ploty   Betonové ploty   železné ploty   kovové ploty   dřevěné ploty   plastové ploty   ploty a oplocení - home