ploty a oplocení - nechte si  ZDARMA  poslat nabídky firem z Vašeho okolí

Pohodlný a účinný způsob jak si nechat postavit ploty a oplocení v obcích Roztoky, Hostivice, Černošice, Mníšek pod Brdy, Jesenice, Jílové u Prahy, Rudná, Libčice nad Vltavou a okolí je poslat poptávku firmám, které o ní mají zájem.

Chráníme Vaše soukromí - jsme registrováni na úřadě pro ochranu osobních údajů pod číslem 00030414.

Ploty a oplocení - ušetříte čas i peníze

Proč hledat firmu on-line?

Protože zadat poptávku přes inernet je snadné a účinné - během chvilky vyplníte formulář a pak si jen počkáte na nabídky firem.

Protože to opravdu funguje - do systému byly vloženy desetitisíce poptávek z různých stavebních oborů včetně poptávek na ploty a oplocení a mnoho z nich bylo realizováno ke spokojenosti obou stran.

Protože nenesete žádné riziko - poptávka je zcela nezávazná a přísně chráníme Vaše soukromí - kontaktní údaje obdrží nejvýše deset firem se skutečným zájmem o poptávku.

Protože téměř určitě ušetříte čas, nervy i peníze. V on-line poptávkovém systému jsou všechny výhody na straně poptávajícího. Vy jste ten kdo si vybírá a firmy jsou ti kdo mezi sebou musí soutěžit a dobře o této skutečnosti vědí. Pokud nějaká firma nadsadí cenu, poznáte to srovnáním s ostatními nabídkami , které jste dostal. Pokud firma nemá momentálně volné kapacity, není v jejím zájmu na poptávku odpovídat. Proto můžete bezpečně předpokládat že valná část došlých nabídek jsou vážní zájemci s kapacitou poptávku realizovat ve Vámi požadovaném termínu.Příklady poptávek

Garážová vrata 248 x 208 cm
obor: Ploty a ohrady, vrata
město: Roztoky region: Středočeský
datum: 18.06.2009
částka: do 40 000 Kč platba: převodem
popis: Dobrý den. Poptávám u Vás garážová vrata. Rozměr bude 248 x 208 cm. Pohon na dálkové ovládání - 2 ovladače. Požadujeme zamykání z venku. Barva - palisandr - oboustraně. Včetně demontáže starých vrat a montáže nových. Poptávám práci a materiál. Termín realizace zakázky do podzimu 2007. Děkuji za nabídku.
Sekční dřevěná garážová vrata s pohonem a na dálkové ovládání
obor: Ploty a ohrady, vrata
město: Mníšek pod Brdy region: Středočeský
datum: 10.04.2009
částka: do 100 000 Kč platba: převodem
popis: Dobrý den. Poptávám sekční dřevěná garážová vrata s pohonem a na Do popř. imitace dřeva..Potřebuji nabídky včetně barevných možností z důvodu odsouhlasení řešení památkáři. Rozměry: š=270 cm v=230 cm. pro umítění pohonu,výsuvu je po stranách i nad vraty dost místa. Z prací chci montáž, demontáž i likvidaci starých vrat. Poptávám práci imateriál. Termín realizace zakázky je říjen - listopad 2007. Děkuji za nabídku.
Garážová vrata 2570x2125 mm
obor: Ploty a ohrady, vrata
město: Černošice region: Středočeský
datum: 20.02.2009
částka: do 40 000 Kč platba: převodem
popis: Dobrý den, poptávám u Vás dodávku a montáž sekčních garážových vrat. Rozměr je (š/v): 2570x2125 mm, nadpraží 120 mm a ostění 100 mm. Vrata zateplená, materiál hliník, barva zlatý dub, otevírání elektrické na dálkové ovládání. Poptávám práci i materiál. Termín realizace zakázky je srpen 2008. Děkuji za nabídku.
ploty a oplocení: Roztoky, Hostivice, Černošice, Mníšek pod Brdy, Jesenice, Jílové u Prahy, Rudná, Libčice nad Vltavou, Dobřichovice, Řevnice, Psáry, Horoměřice, Průhonice, Vrané nad Vltavou, Dolní Břežany, Všenory, Štěchovice, Hradištko, Vestec, Velké Přílepy, Zvole, Davle, Kamenný Přívoz, Třebotov, Jeneč, Tuchoměřice, Zlatníky-Hodkovice, Lety, Nučice, Úhonice, Středokluky, Červený Újezd, Jinočany, Čisovice, Libeř, Ohrobec, Statenice, Kosoř, Řitka, Ořech, Dolany, Chýně, Zbuzany, Slapy, Holubice, Měchenice, Úholičky, Jíloviště, Chrášťany, Březová-Oleško, Kněževes, Tursko, Tachlovice, Okrouhlo, Únětice kb blok betonové ploty plastové ploty :: kb blok betonové ploty plastové ploty
zaujalo nás   betonové ploty   Betonové ploty   železné ploty   kovové ploty   dřevěné ploty   plastové ploty   ploty a oplocení - home