ploty a oplocení - nechte si  ZDARMA  poslat nabídky firem z Vašeho okolí

Pohodlný a účinný způsob jak si nechat postavit ploty a oplocení v obcích Prostějov a okolí je poslat poptávku firmám, které o ní mají zájem.

Chráníme Vaše soukromí - jsme registrováni na úřadě pro ochranu osobních údajů pod číslem 00030414.

Ploty a oplocení - ušetříte čas i peníze

Proč hledat firmu on-line?

Protože zadat poptávku přes inernet je snadné a účinné - během chvilky vyplníte formulář a pak si jen počkáte na nabídky firem.

Protože to opravdu funguje - do systému byly vloženy desetitisíce poptávek z různých stavebních oborů včetně poptávek na ploty a oplocení a mnoho z nich bylo realizováno ke spokojenosti obou stran.

Protože nenesete žádné riziko - poptávka je zcela nezávazná a přísně chráníme Vaše soukromí - kontaktní údaje obdrží nejvýše deset firem se skutečným zájmem o poptávku.

Protože téměř určitě ušetříte čas, nervy i peníze. V on-line poptávkovém systému jsou všechny výhody na straně poptávajícího. Vy jste ten kdo si vybírá a firmy jsou ti kdo mezi sebou musí soutěžit a dobře o této skutečnosti vědí. Pokud nějaká firma nadsadí cenu, poznáte to srovnáním s ostatními nabídkami , které jste dostal. Pokud firma nemá momentálně volné kapacity, není v jejím zájmu na poptávku odpovídat. Proto můžete bezpečně předpokládat že valná část došlých nabídek jsou vážní zájemci s kapacitou poptávku realizovat ve Vámi požadovaném termínu.Příklady poptávek

Oprava automatického pohonu u garážových vrat
obor: Ploty a ohrady, vrata
město: Prostějov region: Olomoucký
datum: 12.07.2009
částka: do 40 000 Kč platba: převodem
popis: Dobrý den, poptávám u Vás opravu automatického zavírání garážových vrat. Vrata mají automatický pohon, který vynechává svou funkci. Poptávám práci i materiál. Termín realizace zakázky je po dohodě kdykoliv. Děkuji za nabídku.
Stavba plotu včetně jeho zaměření - pozemek 460 m2
obor: Ploty a ohrady, vrata
město: Plumlov region: Olomoucký
datum: 17.04.2009
částka: do 100 000 Kč platba: převodem
popis: Dobrý den, poptávám u Vás stavbu plotu kolem pozemku. Jedná se o pozemek cca 460 m2. Oplotit chci 3 strany. Na 1 straně je umělá vyvýšenina, jinak je terén v rovině. Poptávám výstavbu vysokého, neprůhledného plotu kolem pozemku, po 2 bm metrech sloupky a dřevěné výplně. Jedna část současného plotu nevede v hraně pozemku. Proto je potřeba i zaměření. poptávám materiál i práci. Termín realiazce zakázky je co nejdříve! Děkuji za nabídku.
Výroba vrat o délce cca 2,5 - 3 bm
obor: Ploty a ohrady, vrata
město: Prostějov region: Olomoucký
datum: 02.03.2009
částka: do 40 000 Kč platba: převodem
popis: Dobrý den. Poptávám u Vás výrobu vjezdových vrata a to z vlastního materiálu. Jedná se o vjezdová vrata kovová o délce 250 - 300 cm. Výška cca 150 cm. Plot je z prohýbaných profilů. Část plotu kde by mali být vrata chceme demontovat a tento materiál využít k výrobě vrat. Ovtíravá na dvě strany zatím jen manuální pohon. Poptávám práci a materiál. Termín realizace zakázky jaro 2007. Děkuji za nabídku.
ploty a oplocení: Prostějov, Konice, Kostelec na Hané, Plumlov, Němčice nad Hanou, Smržice, Vrbátky, Brodek u Prostějova, Kralice na Hané, Olšany u Prostějova, Mostkovice, Určice, Přemyslovice, Nezamyslice, Otaslavice, Čelechovice na Hané, Ptení, Protivanov, Bedihošť, Horní Štěpánov, Čechy pod Kosířem, Brodek u Konice, Dobromilice, Klenovice na Hané, Lipová, Hrubčice, Pěnčín, Pivín, Rozstání, Hvozd, Suchdol, Myslejovice, Krumsín, Vrchoslavice, Laškov, Ludmírov, Čelčice, Doloplazy, Vranovice-Kelčice, Želeč, Drahany, Víceměřice, Stařechovice, Tištín, Bílovice-Lutotín, Čehovice, Bohuslavice kb blok betonové ploty plastové ploty :: kb blok betonové ploty plastové ploty
zaujalo nás   betonové ploty   Betonové ploty   železné ploty   kovové ploty   dřevěné ploty   plastové ploty   ploty a oplocení - home