ploty a oplocení - nechte si  ZDARMA  poslat nabídky firem z Vašeho okolí

Pohodlný a účinný způsob jak si nechat postavit ploty a oplocení v obcích Přeštice, Dobřany, Starý Plzenec, Blovice, Nepomuk, Stod a okolí je poslat poptávku firmám, které o ní mají zájem.

Chráníme Vaše soukromí - jsme registrováni na úřadě pro ochranu osobních údajů pod číslem 00030414.

Ploty a oplocení - ušetříte čas i peníze

Proč hledat firmu on-line?

Protože zadat poptávku přes inernet je snadné a účinné - během chvilky vyplníte formulář a pak si jen počkáte na nabídky firem.

Protože to opravdu funguje - do systému byly vloženy desetitisíce poptávek z různých stavebních oborů včetně poptávek na ploty a oplocení a mnoho z nich bylo realizováno ke spokojenosti obou stran.

Protože nenesete žádné riziko - poptávka je zcela nezávazná a přísně chráníme Vaše soukromí - kontaktní údaje obdrží nejvýše deset firem se skutečným zájmem o poptávku.

Protože téměř určitě ušetříte čas, nervy i peníze. V on-line poptávkovém systému jsou všechny výhody na straně poptávajícího. Vy jste ten kdo si vybírá a firmy jsou ti kdo mezi sebou musí soutěžit a dobře o této skutečnosti vědí. Pokud nějaká firma nadsadí cenu, poznáte to srovnáním s ostatními nabídkami , které jste dostal. Pokud firma nemá momentálně volné kapacity, není v jejím zájmu na poptávku odpovídat. Proto můžete bezpečně předpokládat že valná část došlých nabídek jsou vážní zájemci s kapacitou poptávku realizovat ve Vámi požadovaném termínu.Příklady poptávek

Dodávka garážových vrat do stavebního otvoru 286x3000mm
obor: Ploty a ohrady, vrata
město: Přeštice region: Plzeňský
datum: 13.09.2009
částka: do 40 000 Kč platba: převodem
popis: Dobrý den, poptávám u Vás sekční garážová vrata elektricky ovládaná + dálkové ovládání. Barva zlatý dub, stavební otvor 2860-3000mm. Materiál dle nabídky, zateplení být nemusí. Poptávám pouze materiál. Termín realizace zakázky je do jara 2008. Děkuji za nabídku.
Vjezdová vrata 220x150cm s pohonem a na dálkové ovládání
obor: Ploty a ohrady, vrata
město: Starý Plzenec region: Plzeňský
datum: 06.02.2009
částka: do 40 000 Kč platba: převodem
popis: Dobrý den, poptávám vjezdová vrata do zahrady k rodinému domku, nejlépe s elektrickým a dálkovým ovládáním a možností vstupu pro osoby, pokud je to možné, tak ruční otevírání pouze jednoho křídla při pěším průchodu. Rozměr: cca 220 šířka výška 150cm. Konstrukce: na nosném rámu z ocelových profilů v kombinaci s výplní ze dřeva nebo plastových profilů v barvě dřeva v odstínu tmavém. Poptávám práci i materiál. Termín realizace zakázky je srpen 2007. Děkuji za nabídku.
Rolovací garážová vrata 233 x 325 cm
obor: Ploty a ohrady, vrata
město: Starý Plzenec region: Plzeňský
datum: 24.04.2009
částka: do 40 000 Kč platba: převodem
popis: Dobrý den, poptávám u vás rolovací garážová vrata 233 x 325 cm. Elektro pohon, dálkové ovládání. Barva hnědá ze vnitř bílá. Poptávám práci i materiál. Termín realizace zakázky je co nejdřív! Děkuji za nabídky.
ploty a oplocení: Přeštice, Dobřany, Starý Plzenec, Blovice, Nepomuk, Stod, Chotěšov, Spálené Poříčí, Chlumčany, Šťáhlavy, Štěnovice, Nezvěstice, Kasejovice, Merklín, Příchovice, Losiná, Žinkovy, Řenče, Neurazy, Dolní Lukavice, Dnešice, Mladý Smolivec, Tymákov, Lužany, Čížkov, Letiny, Soběkury, Útušice, Chválenice, Chocenice, Zdemyslice kb blok betonové ploty plastové ploty :: kb blok betonové ploty plastové ploty
zaujalo nás   betonové ploty   Betonové ploty   železné ploty   kovové ploty   dřevěné ploty   plastové ploty   ploty a oplocení - home