ploty a oplocení - nechte si  ZDARMA  poslat nabídky firem z Vašeho okolí

Pohodlný a účinný způsob jak si nechat postavit ploty a oplocení v obcích Přerov, Hranice, Lipník nad Bečvou, Kojetín a okolí je poslat poptávku firmám, které o ní mají zájem.

Chráníme Vaše soukromí - jsme registrováni na úřadě pro ochranu osobních údajů pod číslem 00030414.

Ploty a oplocení - ušetříte čas i peníze

Proč hledat firmu on-line?

Protože zadat poptávku přes inernet je snadné a účinné - během chvilky vyplníte formulář a pak si jen počkáte na nabídky firem.

Protože to opravdu funguje - do systému byly vloženy desetitisíce poptávek z různých stavebních oborů včetně poptávek na ploty a oplocení a mnoho z nich bylo realizováno ke spokojenosti obou stran.

Protože nenesete žádné riziko - poptávka je zcela nezávazná a přísně chráníme Vaše soukromí - kontaktní údaje obdrží nejvýše deset firem se skutečným zájmem o poptávku.

Protože téměř určitě ušetříte čas, nervy i peníze. V on-line poptávkovém systému jsou všechny výhody na straně poptávajícího. Vy jste ten kdo si vybírá a firmy jsou ti kdo mezi sebou musí soutěžit a dobře o této skutečnosti vědí. Pokud nějaká firma nadsadí cenu, poznáte to srovnáním s ostatními nabídkami , které jste dostal. Pokud firma nemá momentálně volné kapacity, není v jejím zájmu na poptávku odpovídat. Proto můžete bezpečně předpokládat že valná část došlých nabídek jsou vážní zájemci s kapacitou poptávku realizovat ve Vámi požadovaném termínu.Příklady poptávek

Garážová vrata cca 195x260 cm
obor: Ploty a ohrady, vrata
město: Přerov region: Olomoucký
datum: 22.04.2009
částka: do 100 000 Kč platba: převodem
popis: Dobrý den, poptávám u Vás dodávku a montáž garážových vrat posuvných do boku. Rozměr cca 195x260 cm, nadpraží je 11,5 cm. Materiál dle nabídky, barva imitace dřeva, odstín nejspíše zlatý dub, otevírání elektrické na dálkové ovládání. Poptávám práci i materiál. Termín realizace zakázky je druhá polovina září 2008. Děkuji za nabídku.
Oplocení pozemku cca 250bm
obor: Ploty a ohrady, vrata
město: Lipník nad Bečvou region: Olomoucký
datum: 05.08.2009
částka: do 100 000 Kč platba: převodem
popis: Dobrý den. Poptávám u Vás zhotovení plotu délka 250bm s bránou 5-6bm (manuální otvírání) a brankou. Pozemek 100 x 12bm výška do 180 cm. Materiál pletivo potažené plastem. Pozemek bez elektrické energie. Mírný svah. Žádám o kompletní nabídku na klíč. Poptávám práci i materiál. Termín realizace zakázky je 08 - 10 měsíc 2007. Děkuji za nabídku.
Dodávka a montáž sekčních garážových vrat do novostavby, 3000x2350mm
obor: Ploty a ohrady, vrata
město: Lipník nad Bečvou region: Olomoucký
datum: 21.09.2009
částka: do 40 000 Kč platba: převodem
popis: Dobrý den, poptávám u Vás zpracování cenové nabídky na dodávku a montáž sekčních, zateplených garážových vrat o rozměru 3000 x 2350mm - ŠxV. Materiál a barva dle nabídky. Na dálkové ovládání. Projekt mám. Stavební otvor připraven. Poptávám práci a materiál. Termín realizace zakázky je leden 2008, popřípadě dle dohody dříve. Děkuji za nabídky.
ploty a oplocení: Přerov, Hranice, Lipník nad Bečvou, Kojetín, Tovačov, Brodek u Přerova, Troubky, Hustopeče nad Bečvou, Bělotín, Horní Moštěnice, Dřevohostice, Rokytnice, Potštát, Dolní Újezd, Radslavice, Osek nad Bečvou, Kokory, Bochoř, Týn nad Bečvou, Všechovice, Prosenice, Střítež nad Ludinou, Veselíčko, Pavlovice u Přerova, Opatovice, Černotín, Vlkoš, Měrovice nad Hanou, Lobodice, Jezernice, Beňov, Soběchleby, Stará Ves, Uhřičice, Ústí, Želatovice, Skalička, Citov, Lazníky kb blok betonové ploty plastové ploty :: kb blok betonové ploty plastové ploty
zaujalo nás   betonové ploty   Betonové ploty   železné ploty   kovové ploty   dřevěné ploty   plastové ploty   ploty a oplocení - home