ploty a oplocení - nechte si  ZDARMA  poslat nabídky firem z Vašeho okolí

Pohodlný a účinný způsob jak si nechat postavit ploty a oplocení v obcích Praha a okolí je poslat poptávku firmám, které o ní mají zájem.

Chráníme Vaše soukromí - jsme registrováni na úřadě pro ochranu osobních údajů pod číslem 00030414.

Ploty a oplocení - ušetříte čas i peníze

Proč hledat firmu on-line?

Protože zadat poptávku přes inernet je snadné a účinné - během chvilky vyplníte formulář a pak si jen počkáte na nabídky firem.

Protože to opravdu funguje - do systému byly vloženy desetitisíce poptávek z různých stavebních oborů včetně poptávek na ploty a oplocení a mnoho z nich bylo realizováno ke spokojenosti obou stran.

Protože nenesete žádné riziko - poptávka je zcela nezávazná a přísně chráníme Vaše soukromí - kontaktní údaje obdrží nejvýše deset firem se skutečným zájmem o poptávku.

Protože téměř určitě ušetříte čas, nervy i peníze. V on-line poptávkovém systému jsou všechny výhody na straně poptávajícího. Vy jste ten kdo si vybírá a firmy jsou ti kdo mezi sebou musí soutěžit a dobře o této skutečnosti vědí. Pokud nějaká firma nadsadí cenu, poznáte to srovnáním s ostatními nabídkami , které jste dostal. Pokud firma nemá momentálně volné kapacity, není v jejím zájmu na poptávku odpovídat. Proto můžete bezpečně předpokládat že valná část došlých nabídek jsou vážní zájemci s kapacitou poptávku realizovat ve Vámi požadovaném termínu.Příklady poptávek

Plot o délce 6 bm s vraty
obor: Ploty a ohrady, vrata
město: Praha region: Praha
datum: 08.02.2009
částka: do 40 000 Kč platba: převodem
popis: Dobrý den. Poptávám u Vás plot RD + vrata, délka plotového pole 2,9 m, výška 120 cm, 2 pole, vrata jeden díl - 2 m, druhý díl 1 m. Termín realizace zakázky osobní dohodou. Děkuji za nabídku.
Oplocení pozemku cca 150bm, výška plotu 160cm + branka
obor: Ploty a ohrady, vrata
město: Praha region: Praha
datum: 10.03.2009
částka: do 40 000 Kč platba: převodem
popis: Dobrý den, poptávám u Vás oplocení pozemku, materiál pozinkované pletivo. Délka je cca 150bm, výška plotu 1,6bm. Dále chci branka pro vjezd vozidla, dvoukřídlá, manuální otvírání. Terén je zaměřený, šikmý. Poptávám práci a materiál. Termín realizace zakázky je jaro 2008. Děkuji za nabídku.
Elektrické ovládání pro vjezdová vrata o rozměru cca 2,5x1,5 bm
obor: Ploty a ohrady, vrata
město: Praha region: Praha
datum: 27.05.2009
částka: do 40 000 Kč platba: převodem
popis: Dobrý den, poptávám u Vás dodávku a montáž elektrického ovládání pro vjezdová vrata o rozměru 2,50x1,5. U vrat potřebuji ještě upevnit panty. Pohon vysunovací hydraulický. Bude potřeba přivést cca 15-20 bm elektřinu na pozemek. Poptávám práci i materiál. Termín realizace zakázky je co nejdříve! Děkuji za nabídku.
ploty a oplocení: Praha kb blok betonové ploty plastové ploty
zaujalo nás   betonové ploty   Betonové ploty   železné ploty   kovové ploty   dřevěné ploty   plastové ploty   ploty a oplocení - home