ploty a oplocení - nechte si  ZDARMA  poslat nabídky firem z Vašeho okolí

Pohodlný a účinný způsob jak si nechat postavit ploty a oplocení v obcích Prachatice, Vimperk, Volary a okolí je poslat poptávku firmám, které o ní mají zájem.

Chráníme Vaše soukromí - jsme registrováni na úřadě pro ochranu osobních údajů pod číslem 00030414.

Ploty a oplocení - ušetříte čas i peníze

Proč hledat firmu on-line?

Protože zadat poptávku přes inernet je snadné a účinné - během chvilky vyplníte formulář a pak si jen počkáte na nabídky firem.

Protože to opravdu funguje - do systému byly vloženy desetitisíce poptávek z různých stavebních oborů včetně poptávek na ploty a oplocení a mnoho z nich bylo realizováno ke spokojenosti obou stran.

Protože nenesete žádné riziko - poptávka je zcela nezávazná a přísně chráníme Vaše soukromí - kontaktní údaje obdrží nejvýše deset firem se skutečným zájmem o poptávku.

Protože téměř určitě ušetříte čas, nervy i peníze. V on-line poptávkovém systému jsou všechny výhody na straně poptávajícího. Vy jste ten kdo si vybírá a firmy jsou ti kdo mezi sebou musí soutěžit a dobře o této skutečnosti vědí. Pokud nějaká firma nadsadí cenu, poznáte to srovnáním s ostatními nabídkami , které jste dostal. Pokud firma nemá momentálně volné kapacity, není v jejím zájmu na poptávku odpovídat. Proto můžete bezpečně předpokládat že valná část došlých nabídek jsou vážní zájemci s kapacitou poptávku realizovat ve Vámi požadovaném termínu.Příklady poptávek

Rekonstrukce plotu u řadového RD cca 7 bm
obor: Ploty a ohrady, vrata
město: Prachatice region: Jihočeský
datum: 03.06.2009
částka: do 40 000 Kč platba: převodem
popis: Poptávám u Vás realizaci obnovy plotu u řadového domku, cca 7 bm včetně nové branky. Výška plotu je 160 cm. Stávající stav: betonová podezdívka, původní plotové dílce pro drátěný plot, pokryté dřevěnými laťkami. Je potřeba posunout branku cca o 1 m a přizpůsobit zbytek plotu. Jedná se o vybourání betonové podezdívky a následně posunout branku. Zajímá mne Vaše kompletní nabídka včetně ceny. Termín realizace zakázky osobní dohodou. Děkuji za nabídky.
Dodávka garážových vrat 3200x2000mm
obor: Ploty a ohrady, vrata
město: Netolice region: Jihočeský
datum: 10.04.2009
částka: do 100 000 Kč platba: převodem
popis: Dobrý den, poptávám u Vás garážová vrata sekvenční, dekor dřevo, 3200x2000mm. Materiál dle nabídky, zateplení dle dohody. Elektrický pohon + dálkové ovládání. Poptávám práci i materiál. Termín realizace zakázky je červenec 2008. Děkuji za nabídku.
Garážová vrata 2570x2125 mm
obor: Ploty a ohrady, vrata
město: Volary region: Jihočeský
datum: 20.02.2009
částka: do 40 000 Kč platba: převodem
popis: Dobrý den, poptávám u Vás dodávku a montáž sekčních garážových vrat. Rozměr je (š/v): 2570x2125 mm, nadpraží 120 mm a ostění 100 mm. Vrata zateplená, materiál hliník, barva zlatý dub, otevírání elektrické na dálkové ovládání. Poptávám práci i materiál. Termín realizace zakázky je srpen 2008. Děkuji za nabídku.
ploty a oplocení: Prachatice, Vimperk, Volary, Netolice, Lhenice, Vlachovo Březí, Zdíkov, Čkyně, Vacov, Husinec, Stachy, Strunkovice nad Blanicí, Lenora, Malovice, Nová Pec, Svatá Maří, Ktiš kb blok betonové ploty plastové ploty :: kb blok betonové ploty plastové ploty
zaujalo nás   betonové ploty   Betonové ploty   železné ploty   kovové ploty   dřevěné ploty   plastové ploty   ploty a oplocení - home