ploty a oplocení - nechte si  ZDARMA  poslat nabídky firem z Vašeho okolí

Pohodlný a účinný způsob jak si nechat postavit ploty a oplocení v obcích Plzeň a okolí je poslat poptávku firmám, které o ní mají zájem.

Chráníme Vaše soukromí - jsme registrováni na úřadě pro ochranu osobních údajů pod číslem 00030414.

Ploty a oplocení - ušetříte čas i peníze

Proč hledat firmu on-line?

Protože zadat poptávku přes inernet je snadné a účinné - během chvilky vyplníte formulář a pak si jen počkáte na nabídky firem.

Protože to opravdu funguje - do systému byly vloženy desetitisíce poptávek z různých stavebních oborů včetně poptávek na ploty a oplocení a mnoho z nich bylo realizováno ke spokojenosti obou stran.

Protože nenesete žádné riziko - poptávka je zcela nezávazná a přísně chráníme Vaše soukromí - kontaktní údaje obdrží nejvýše deset firem se skutečným zájmem o poptávku.

Protože téměř určitě ušetříte čas, nervy i peníze. V on-line poptávkovém systému jsou všechny výhody na straně poptávajícího. Vy jste ten kdo si vybírá a firmy jsou ti kdo mezi sebou musí soutěžit a dobře o této skutečnosti vědí. Pokud nějaká firma nadsadí cenu, poznáte to srovnáním s ostatními nabídkami , které jste dostal. Pokud firma nemá momentálně volné kapacity, není v jejím zájmu na poptávku odpovídat. Proto můžete bezpečně předpokládat že valná část došlých nabídek jsou vážní zájemci s kapacitou poptávku realizovat ve Vámi požadovaném termínu.Příklady poptávek

Oplocení chaty 100 bm pogumované pletivo
obor: Ploty a ohrady, vrata
město: Plzeň region: Plzeňský
datum: 19.03.2009
částka: do 40 000 Kč platba: převodem
popis: Dobrý den, poptávám u Vás oplocení pozemku. Jedná se o cca 100 bm pozemku, pletivo pogumované + 2 x branka + zabetonovat sloupky. Poptávám materiál i práci. Termín realizace zakázky je co nejdříve! Děkuji za nabídku.
Výstavba plotu z tvárnic KB blok (BEST, DITON, apod) + 2 brány a branka - 60 bm
obor: Ploty a ohrady, vrata
město: Plzeň region: Plzeňský
datum: 12.07.2009
částka: 100 tis. až 1 mil. Kč platba: převodem
popis: Dobrý den, poptávám u Vás výstavbu plotu před rodinným domkem, celková délka cca 60 bm, včetně dvou dvoukřídlých bran a vchodové branky. Jedna brána na dálkové ovládání. Součástí poptávky je také zbourání a likvidace původního oplocení (pletivo s podezdívkou). Požadavek na nové základy do hloubky cca 600-700 mm. Podezdívka a sloupky z KB bloků, tvárnic BEST, DITON apod. Výplň plotu a bran - dřevěné nebo plastové dílce (latě), rám vrat a branky z žárově zinkované ocele s konečnou povrchovou úpravou nátěrem. Součástí poptávky je také sloupek pro osazení vestavné poštovní schránky a zvonku, sloupek pro popelnici a obezdění plynoměru (osazen v plotu ve starém pilíři). Poptávám materiál i práci. Termín realizace zakázky je podzim 2008, jaro 2009. Děkuji za nabídku.
Garážová vrata cca 2,5x2,45 bm
obor: Ploty a ohrady, vrata
město: Plzeň region: Plzeňský
datum: 17.04.2009
částka: do 40 000 Kč platba: převodem
popis: Dobrý den, poptávám u Vás dodávku a montáž garážových vrat o rozměru cca 2,5x2,45 bm. Druh vrat na nabídce, materiál dle nabídky, barva bílá, otevírání elektrické na dálkové ovládání. Poptávám práci i materiál. Termín realizace zakázky je listopad 2008. Děkuji za nabídku.
zaujalo nás   betonové ploty   Betonové ploty   železné ploty   kovové ploty   dřevěné ploty   plastové ploty   ploty a oplocení - home