ploty a oplocení - nechte si  ZDARMA  poslat nabídky firem z Vašeho okolí

Pohodlný a účinný způsob jak si nechat postavit ploty a oplocení v obcích Písek, Milevsko, Protivín a okolí je poslat poptávku firmám, které o ní mají zájem.

Chráníme Vaše soukromí - jsme registrováni na úřadě pro ochranu osobních údajů pod číslem 00030414.

Ploty a oplocení - ušetříte čas i peníze

Proč hledat firmu on-line?

Protože zadat poptávku přes inernet je snadné a účinné - během chvilky vyplníte formulář a pak si jen počkáte na nabídky firem.

Protože to opravdu funguje - do systému byly vloženy desetitisíce poptávek z různých stavebních oborů včetně poptávek na ploty a oplocení a mnoho z nich bylo realizováno ke spokojenosti obou stran.

Protože nenesete žádné riziko - poptávka je zcela nezávazná a přísně chráníme Vaše soukromí - kontaktní údaje obdrží nejvýše deset firem se skutečným zájmem o poptávku.

Protože téměř určitě ušetříte čas, nervy i peníze. V on-line poptávkovém systému jsou všechny výhody na straně poptávajícího. Vy jste ten kdo si vybírá a firmy jsou ti kdo mezi sebou musí soutěžit a dobře o této skutečnosti vědí. Pokud nějaká firma nadsadí cenu, poznáte to srovnáním s ostatními nabídkami , které jste dostal. Pokud firma nemá momentálně volné kapacity, není v jejím zájmu na poptávku odpovídat. Proto můžete bezpečně předpokládat že valná část došlých nabídek jsou vážní zájemci s kapacitou poptávku realizovat ve Vámi požadovaném termínu.Příklady poptávek

Garážové vrata rolovací 250x300cm
obor: Ploty a ohrady, vrata
město: Písek region: Jihočeský
datum: 13.09.2009
částka: do 40 000 Kč platba: převodem
popis: Dobrý den, poptávám u Vás garážové vrata průmyslová - rolovací, lamely hliníkove, rozměry 250/300cm. Pohon elektrický + dálkové ovládání. Barva hnědá. Poptávám práci i materiál. Termín realizace zakázky je únor 2008. Děkuji za nabídku.
Vjezdová vrata 220x150cm s pohonem a na dálkové ovládání
obor: Ploty a ohrady, vrata
město: Protivín region: Jihočeský
datum: 06.02.2009
částka: do 40 000 Kč platba: převodem
popis: Dobrý den, poptávám vjezdová vrata do zahrady k rodinému domku, nejlépe s elektrickým a dálkovým ovládáním a možností vstupu pro osoby, pokud je to možné, tak ruční otevírání pouze jednoho křídla při pěším průchodu. Rozměr: cca 220 šířka výška 150cm. Konstrukce: na nosném rámu z ocelových profilů v kombinaci s výplní ze dřeva nebo plastových profilů v barvě dřeva v odstínu tmavém. Poptávám práci i materiál. Termín realizace zakázky je srpen 2007. Děkuji za nabídku.
Rolovací garážová vrata 233 x 325 cm
obor: Ploty a ohrady, vrata
město: Protivín region: Jihočeský
datum: 24.04.2009
částka: do 40 000 Kč platba: převodem
popis: Dobrý den, poptávám u vás rolovací garážová vrata 233 x 325 cm. Elektro pohon, dálkové ovládání. Barva hnědá ze vnitř bílá. Poptávám práci i materiál. Termín realizace zakázky je co nejdřív! Děkuji za nabídky.
ploty a oplocení: Písek, Milevsko, Protivín, Mirovice, Kovářov, Sepekov, Bernartice, Mirotice, Chyšky, Čimelice, Čížová, Albrechtice nad Vltavou, Záhoří, Dobev, Kestřany, Kluky kb blok betonové ploty plastové ploty :: kb blok betonové ploty plastové ploty
zaujalo nás   betonové ploty   Betonové ploty   železné ploty   kovové ploty   dřevěné ploty   plastové ploty   ploty a oplocení - home