ploty a oplocení - nechte si  ZDARMA  poslat nabídky firem z Vašeho okolí

Pohodlný a účinný způsob jak si nechat postavit ploty a oplocení v obcích Pelhřimov, Humpolec, Pacov, Kamenice nad Lipou, Žirovnice a okolí je poslat poptávku firmám, které o ní mají zájem.

Chráníme Vaše soukromí - jsme registrováni na úřadě pro ochranu osobních údajů pod číslem 00030414.

Ploty a oplocení - ušetříte čas i peníze

Proč hledat firmu on-line?

Protože zadat poptávku přes inernet je snadné a účinné - během chvilky vyplníte formulář a pak si jen počkáte na nabídky firem.

Protože to opravdu funguje - do systému byly vloženy desetitisíce poptávek z různých stavebních oborů včetně poptávek na ploty a oplocení a mnoho z nich bylo realizováno ke spokojenosti obou stran.

Protože nenesete žádné riziko - poptávka je zcela nezávazná a přísně chráníme Vaše soukromí - kontaktní údaje obdrží nejvýše deset firem se skutečným zájmem o poptávku.

Protože téměř určitě ušetříte čas, nervy i peníze. V on-line poptávkovém systému jsou všechny výhody na straně poptávajícího. Vy jste ten kdo si vybírá a firmy jsou ti kdo mezi sebou musí soutěžit a dobře o této skutečnosti vědí. Pokud nějaká firma nadsadí cenu, poznáte to srovnáním s ostatními nabídkami , které jste dostal. Pokud firma nemá momentálně volné kapacity, není v jejím zájmu na poptávku odpovídat. Proto můžete bezpečně předpokládat že valná část došlých nabídek jsou vážní zájemci s kapacitou poptávku realizovat ve Vámi požadovaném termínu.Příklady poptávek

Stavba zděného plotu cca 70 bm a 2,5 m výšky
obor: Ploty a ohrady, vrata
město: Pelhřimov region: Vysočina
datum: 03.06.2009
částka: 100 tis. až 1 mil. Kč platba: převodem
popis: Stavba zděného plotu kolem rodinného domku ze zahradou cca 70 bm a 2,5 m výšky. Jedná se o KB blok apod., prosím nabídněte mi druhy materiálů. Je zde přítomnost vjezdových vrat a branky. Povahy terénu rovinatá. Termín realuzace zakázky co nejdříve!. Děkuji za nabídky.
Dodávka garážových vrat 3200x2000mm
obor: Ploty a ohrady, vrata
město: Kamenice nad Lipou region: Vysočina
datum: 10.04.2009
částka: do 100 000 Kč platba: převodem
popis: Dobrý den, poptávám u Vás garážová vrata sekvenční, dekor dřevo, 3200x2000mm. Materiál dle nabídky, zateplení dle dohody. Elektrický pohon + dálkové ovládání. Poptávám práci i materiál. Termín realizace zakázky je červenec 2008. Děkuji za nabídku.
Garážová vrata 2570x2125 mm
obor: Ploty a ohrady, vrata
město: Pacov region: Vysočina
datum: 20.02.2009
částka: do 40 000 Kč platba: převodem
popis: Dobrý den, poptávám u Vás dodávku a montáž sekčních garážových vrat. Rozměr je (š/v): 2570x2125 mm, nadpraží 120 mm a ostění 100 mm. Vrata zateplená, materiál hliník, barva zlatý dub, otevírání elektrické na dálkové ovládání. Poptávám práci i materiál. Termín realizace zakázky je srpen 2008. Děkuji za nabídku.
ploty a oplocení: Pelhřimov, Humpolec, Pacov, Kamenice nad Lipou, Žirovnice, Počátky, Horní Cerekev, Černovice, Želiv, Nová Cerekev, Lukavec, Červená Řečice, Nový Rychnov, Obrataň, Jiřice, Košetice, Senožaty, Božejov, Vyskytná, Hořepník, Rynárec, Častrov, Olešná kb blok betonové ploty plastové ploty :: kb blok betonové ploty plastové ploty
zaujalo nás   betonové ploty   Betonové ploty   železné ploty   kovové ploty   dřevěné ploty   plastové ploty   ploty a oplocení - home