ploty a oplocení - nechte si  ZDARMA  poslat nabídky firem z Vašeho okolí

Pohodlný a účinný způsob jak si nechat postavit ploty a oplocení v obcích Pardubice, Přelouč, Holice, Chvaletice, Lázně Bohdaneč, Sezemice a okolí je poslat poptávku firmám, které o ní mají zájem.

Chráníme Vaše soukromí - jsme registrováni na úřadě pro ochranu osobních údajů pod číslem 00030414.

Ploty a oplocení - ušetříte čas i peníze

Proč hledat firmu on-line?

Protože zadat poptávku přes inernet je snadné a účinné - během chvilky vyplníte formulář a pak si jen počkáte na nabídky firem.

Protože to opravdu funguje - do systému byly vloženy desetitisíce poptávek z různých stavebních oborů včetně poptávek na ploty a oplocení a mnoho z nich bylo realizováno ke spokojenosti obou stran.

Protože nenesete žádné riziko - poptávka je zcela nezávazná a přísně chráníme Vaše soukromí - kontaktní údaje obdrží nejvýše deset firem se skutečným zájmem o poptávku.

Protože téměř určitě ušetříte čas, nervy i peníze. V on-line poptávkovém systému jsou všechny výhody na straně poptávajícího. Vy jste ten kdo si vybírá a firmy jsou ti kdo mezi sebou musí soutěžit a dobře o této skutečnosti vědí. Pokud nějaká firma nadsadí cenu, poznáte to srovnáním s ostatními nabídkami , které jste dostal. Pokud firma nemá momentálně volné kapacity, není v jejím zájmu na poptávku odpovídat. Proto můžete bezpečně předpokládat že valná část došlých nabídek jsou vážní zájemci s kapacitou poptávku realizovat ve Vámi požadovaném termínu.Příklady poptávek

Dvoukřídlá vjezdová vrata cca 3,8x1,9m
obor: Ploty a ohrady, vrata
město: Pardubice region: Pardubický
datum: 10.07.2009
částka: do 40 000 Kč platba: převodem
popis: Dobrý den, poptávám u Vás vjezdová vrata cca 3,8x1,9m. Materiál dřevo. Barva tmavě hnědá. Dvoukřídlá - manuální. Vážní zájemci se mohou podívat do přílohy viz. (.doc). Poptávám práci i materiál. Termín realizace zakázky je do konce srpna 2009. Děkuji za nabídku.
Garážová vrata 240 x 200 cm včetně montáže
obor: Ploty a ohrady, vrata
město: Holice region: Pardubický
datum: 17.08.2009
částka: do 40 000 Kč platba: převodem
popis: Dobrý den. Poptávám u Vás cenovou nabídku na garážová vrata o rozměrech 240 x 200 cm. Barva zlatý dub. Ovládání elektrické. Materiál plast. Nejen dodávka, ale i montáž. Poptávám práci materiál. Termín realizace zakázky osobní dohodou. Děkuji za nabídku.
Oplocení pozemku, poplastové pletivo 350 bm
obor: Ploty a ohrady, vrata
město: Chvaletice region: Pardubický
datum: 16.05.2009
částka: do 100 000 Kč platba: převodem
popis: Dobrý den, poptávám oplocení nového areálu. Délka plotu cca. 350 bm. Uvažovaná výška plotu 180cm + ostnatý drát nebo 2m. Nabídněte poplastové pletivo. Poptávám práci i materiál. Termín realizace zakázky do měsíce od zadání poptávky. Děkuji za nabídky.
ploty a oplocení: Pardubice, Přelouč, Holice, Chvaletice, Lázně Bohdaneč, Sezemice, Opatovice nad Labem, Dolní Roveň, Dašice, Horní Jelení, Moravany, Rybitví, Řečany nad Labem, Staré Hradiště, Býšť, Srch, Čeperka, Ostřetín, Břehy, Ostřešany, Choltice, Mikulovice, Živanice, Horní Ředice, Dolní Ředice, Rokytno, Zdechovice, Chvojenec, Staré Ždánice, Kladruby nad Labem, Srnojedy, Ráby, Semín, Kostěnice kb blok betonové ploty plastové ploty :: kb blok betonové ploty plastové ploty
zaujalo nás   betonové ploty   Betonové ploty   železné ploty   kovové ploty   dřevěné ploty   plastové ploty   ploty a oplocení - home