ploty a oplocení - nechte si  ZDARMA  poslat nabídky firem z Vašeho okolí

Pohodlný a účinný způsob jak si nechat postavit ploty a oplocení v obcích Ostrava a okolí je poslat poptávku firmám, které o ní mají zájem.

Chráníme Vaše soukromí - jsme registrováni na úřadě pro ochranu osobních údajů pod číslem 00030414.

Ploty a oplocení - ušetříte čas i peníze

Proč hledat firmu on-line?

Protože zadat poptávku přes inernet je snadné a účinné - během chvilky vyplníte formulář a pak si jen počkáte na nabídky firem.

Protože to opravdu funguje - do systému byly vloženy desetitisíce poptávek z různých stavebních oborů včetně poptávek na ploty a oplocení a mnoho z nich bylo realizováno ke spokojenosti obou stran.

Protože nenesete žádné riziko - poptávka je zcela nezávazná a přísně chráníme Vaše soukromí - kontaktní údaje obdrží nejvýše deset firem se skutečným zájmem o poptávku.

Protože téměř určitě ušetříte čas, nervy i peníze. V on-line poptávkovém systému jsou všechny výhody na straně poptávajícího. Vy jste ten kdo si vybírá a firmy jsou ti kdo mezi sebou musí soutěžit a dobře o této skutečnosti vědí. Pokud nějaká firma nadsadí cenu, poznáte to srovnáním s ostatními nabídkami , které jste dostal. Pokud firma nemá momentálně volné kapacity, není v jejím zájmu na poptávku odpovídat. Proto můžete bezpečně předpokládat že valná část došlých nabídek jsou vážní zájemci s kapacitou poptávku realizovat ve Vámi požadovaném termínu.Příklady poptávek

Plastový plot s posuvnou bránou cca 2,5 bm
obor: Ploty a ohrady, vrata
město: Ostrava region: Moravskoslezský
datum: 27.04.2009
částka: do 100 000 Kč platba: převodem
popis: Poptávám u Vás plastový plot s mechanicky posuvnou bránou a běžnou vstupní brankou,délka brány 2,5m,celý úsek min.9,5m - 15m,výška 150 cm,zabarvení do hněda. Požaduji kompletní dodávku se sloupky,včetně montáže. Povaha terénu rovná. Zajímá mne Vaše nabídka včetně ceny. Termín realizace zakázky srpen 2006. Děkuji za nabídky.
Posuvná samonosná brána 3000x1500
obor: Ploty a ohrady, vrata
město: Ostrava region: Moravskoslezský
datum: 20.08.2009
částka: do 40 000 Kč platba: převodem
popis: Dobrý den, poptávám jednokřídlovou posuvnou bránu samonosnou o rozměrech 3000x1500,rám JÄKL bez výplně- ta bude dodána samostatnějako dřevěné lamely, manuální ovládání s možností budoucího osazení pohonu. Povrchová úprava základní nátěr, variantně žárový pozink. Poptávám práci i materiál. Termín realizace zakázky je co nejdříve. Děkuji za nabídku.
Stavba plotu, čelní strana domu 12 bm + vrátka + brána
obor: Ploty a ohrady, vrata
město: Ostrava region: Moravskoslezský
datum: 13.08.2009
částka: do 100 000 Kč platba: převodem
popis: Dobrý den. Poptávám u Vás stavbu plotu. Jedná se o 12 bm délky a výška cca 180 cm. Materiál KB blok výplň dřevo nebo plast. Branka šíře 120 cm. A brána 350 cm. Termín realizace zakázky do konce září 2006. Děkuji za nabídku.
zaujalo nás   betonové ploty   Betonové ploty   železné ploty   kovové ploty   dřevěné ploty   plastové ploty   ploty a oplocení - home