ploty a oplocení - nechte si  ZDARMA  poslat nabídky firem z Vašeho okolí

Pohodlný a účinný způsob jak si nechat postavit ploty a oplocení v obcích Opava, Hlučín, Kravaře, Vítkov, Hradec nad Moravicí, Ludgeřovice, Dolní Benešov, Bolatice, Háj ve Slezsku, Kobeřice, Budišov nad Budišovkou, Štěpánkovice a okolí je poslat poptávku firmám, které o ní mají zájem.

Chráníme Vaše soukromí - jsme registrováni na úřadě pro ochranu osobních údajů pod číslem 00030414.

Ploty a oplocení - ušetříte čas i peníze

Proč hledat firmu on-line?

Protože zadat poptávku přes inernet je snadné a účinné - během chvilky vyplníte formulář a pak si jen počkáte na nabídky firem.

Protože to opravdu funguje - do systému byly vloženy desetitisíce poptávek z různých stavebních oborů včetně poptávek na ploty a oplocení a mnoho z nich bylo realizováno ke spokojenosti obou stran.

Protože nenesete žádné riziko - poptávka je zcela nezávazná a přísně chráníme Vaše soukromí - kontaktní údaje obdrží nejvýše deset firem se skutečným zájmem o poptávku.

Protože téměř určitě ušetříte čas, nervy i peníze. V on-line poptávkovém systému jsou všechny výhody na straně poptávajícího. Vy jste ten kdo si vybírá a firmy jsou ti kdo mezi sebou musí soutěžit a dobře o této skutečnosti vědí. Pokud nějaká firma nadsadí cenu, poznáte to srovnáním s ostatními nabídkami , které jste dostal. Pokud firma nemá momentálně volné kapacity, není v jejím zájmu na poptávku odpovídat. Proto můžete bezpečně předpokládat že valná část došlých nabídek jsou vážní zájemci s kapacitou poptávku realizovat ve Vámi požadovaném termínu.Příklady poptávek

Stavba plotu cca 22bm
obor: Ploty a ohrady, vrata
město: Opava region: Moravskoslezský
datum: 23.02.2009
částka: do 100 000 Kč platba: převodem
popis: Dobrý den. Poptávám u Vás cenovou nabídku na stavbu plotu dlouhého cca 22 metrů z kamene Korte, výplň dřevo, s bránou širokou 3 metry (s i bez autom. otvírání) a vstupní brankou 1,1 metru. Výška oplocení cca 1,8 m. Termín realizace zakázky červen 2006. Děkuji za nabídku.
Plot s podezdívkou, vrata, bránka, celkem 10,6 bm
obor: Ploty a ohrady, vrata
město: Opava region: Moravskoslezský
datum: 30.01.2009
částka: do 40 000 Kč platba: převodem
popis: Poptávám u Vás stavbu plotu. Podezdívka z BETA bloků pískové barvy a plot nad - dřevo, 5 sloupků, branka do šíře cca 1 m, brána cca š 3,6 m. Celkem cca 10,6 bm. Termín realizace zakázky 18.září - 15.říjen 06. Děkuji za nabídku.
Garážová vrata 1ks možno 2ks
obor: Ploty a ohrady, vrata
město: Hlučín region: Moravskoslezský
datum: 11.06.2009
částka: do 40 000 Kč platba: převodem
popis: Sháním sekční garážová vrata (kazety), neizolovaná, v barvě hnědé nebo bílé, rozměry 270cm x 215cm, možno i s pohonem. Termín realizace zakázky osobní dohodou. Děkujeme Vám za nabídku.
ploty a oplocení: Opava, Hlučín, Kravaře, Vítkov, Hradec nad Moravicí, Ludgeřovice, Dolní Benešov, Bolatice, Háj ve Slezsku, Kobeřice, Budišov nad Budišovkou, Štěpánkovice, Hať, Píšť, Kozmice, Markvartovice, Slavkov, Velké Hoštice, Velká Polom, Velké Heraltice, Bohuslavice, Šilheřovice, Brumovice, Pustá Polom, Holasovice, Vřesina, Dolní Lhota, Stěbořice, Březová, Oldřišov, Chuchelná, Otice, Darkovice, Hrabyně, Štítina, Dolní Životice, Mokré Lazce, Chlebičov, Branka u Opavy, Jakartovice, Hněvošice, Skřipov, Raduň, Strahovice, Neplachovice, Kyjovice, Těškovice, Služovice, Litultovice, Větřkovice, Bělá, Chvalíkovice, Dobroslavice, Sudice, Děhylov, Rohov, Melč, Horní Lhota, Hlavnice, Závada, Štáblovice, Hlubočec, Budišovice, Radkov kb blok betonové ploty plastové ploty :: kb blok betonové ploty plastové ploty
zaujalo nás   betonové ploty   Betonové ploty   železné ploty   kovové ploty   dřevěné ploty   plastové ploty   ploty a oplocení - home