ploty a oplocení - nechte si  ZDARMA  poslat nabídky firem z Vašeho okolí

Pohodlný a účinný způsob jak si nechat postavit ploty a oplocení v obcích Olomouc, Šternberk, Uničov, Litovel, Hlubočky, Štěpánov, Moravský Beroun, Lutín a okolí je poslat poptávku firmám, které o ní mají zájem.

Chráníme Vaše soukromí - jsme registrováni na úřadě pro ochranu osobních údajů pod číslem 00030414.

Ploty a oplocení - ušetříte čas i peníze

Proč hledat firmu on-line?

Protože zadat poptávku přes inernet je snadné a účinné - během chvilky vyplníte formulář a pak si jen počkáte na nabídky firem.

Protože to opravdu funguje - do systému byly vloženy desetitisíce poptávek z různých stavebních oborů včetně poptávek na ploty a oplocení a mnoho z nich bylo realizováno ke spokojenosti obou stran.

Protože nenesete žádné riziko - poptávka je zcela nezávazná a přísně chráníme Vaše soukromí - kontaktní údaje obdrží nejvýše deset firem se skutečným zájmem o poptávku.

Protože téměř určitě ušetříte čas, nervy i peníze. V on-line poptávkovém systému jsou všechny výhody na straně poptávajícího. Vy jste ten kdo si vybírá a firmy jsou ti kdo mezi sebou musí soutěžit a dobře o této skutečnosti vědí. Pokud nějaká firma nadsadí cenu, poznáte to srovnáním s ostatními nabídkami , které jste dostal. Pokud firma nemá momentálně volné kapacity, není v jejím zájmu na poptávku odpovídat. Proto můžete bezpečně předpokládat že valná část došlých nabídek jsou vážní zájemci s kapacitou poptávku realizovat ve Vámi požadovaném termínu.Příklady poptávek

Sekční nebo výklopná garážová vrata s pohonem na dálkové ovládání
obor: Ploty a ohrady, vrata
město: Olomouc region: Olomoucký
datum: 10.03.2009
částka: do 40 000 Kč platba: převodem
popis: Dobrý den. Poptávám sekční nebo výklopná garážová vrata s pohonem na DO do RD. Barva a materiál dle ceny. Rozměry: 2500x2020mm. Poptávám práci i materiál. Termín realizace zakázky je září - říjen 2007. Děkuji za nabídku.
Sekční garážová vrata 220x210 cm
obor: Ploty a ohrady, vrata
město: Šternberk region: Olomoucký
datum: 27.05.2009
částka: do 40 000 Kč platba: převodem
popis: Dobrý den, poptávám u Vás dodávku a montáž sekčních garážových vrat. Stavební otvor má rozměr 220x210 cm. Materiál nejspíš plast, barva bílá nebo hnědá, vrata zateplená, otevírání elektrické na dálkové ovládání, možnost otevření při výpadku elektřiny. Poptávám práci i materiál. Termín realizace zakázky je na dohodě. Děkuji za nabídku.
Sekční garážová vrata 210x240cm
obor: Ploty a ohrady, vrata
město: Hlubočky region: Olomoucký
datum: 05.07.2009
částka: do 40 000 Kč platba: převodem
popis: Dobrý den, poptávám u Vás sekční garážová vrata 210x240cm, plastová, elektrické otvírání. Poptávám práci i materiál. Termín realizace zakázky je srpen 2007. Děkuji za nabídku.
ploty a oplocení: Olomouc, Šternberk, Uničov, Litovel, Hlubočky, Štěpánov, Moravský Beroun, Lutín, Velká Bystřice, Bohuňovice, Dolany, Velký Týnec, Horka nad Moravou, Bělkovice-Lašťany, Náměšť na Hané, Dlouhá Loučka, Troubelice, Senice na Hané, Šumvald, Drahanovice, Medlov, Tršice, Dub nad Moravou, Bouzov, Slatinice, Křelov-Břuchotín, Náklo, Grygov, Červenka, Újezd, Věrovany, Přáslavice, Doloplazy, Hněvotín, Těšetice, Příkazy, Libavá, Paseka, Samotíšky, Skrbeň, Bílá Lhota, Velký Újezd, Majetín, Pňovice, Kožušany-Tážaly, Luká, Charváty, Mladeč, Bystrovany, Nová Hradečná, Cholina, Mladějovice, Loučany, Huzová, Bystročice, Daskabát, Štarnov, Liboš, Blatec, Hnojice, Mrsklesy, Jívová, Střeň, Tovéř kb blok betonové ploty plastové ploty :: kb blok betonové ploty plastové ploty
zaujalo nás   betonové ploty   Betonové ploty   železné ploty   kovové ploty   dřevěné ploty   plastové ploty   ploty a oplocení - home