ploty a oplocení - nechte si  ZDARMA  poslat nabídky firem z Vašeho okolí

Pohodlný a účinný způsob jak si nechat postavit ploty a oplocení v obcích Nýřany, Třemošná, Horní Bříza, Kralovice, Kaznějov a okolí je poslat poptávku firmám, které o ní mají zájem.

Chráníme Vaše soukromí - jsme registrováni na úřadě pro ochranu osobních údajů pod číslem 00030414.

Ploty a oplocení - ušetříte čas i peníze

Proč hledat firmu on-line?

Protože zadat poptávku přes inernet je snadné a účinné - během chvilky vyplníte formulář a pak si jen počkáte na nabídky firem.

Protože to opravdu funguje - do systému byly vloženy desetitisíce poptávek z různých stavebních oborů včetně poptávek na ploty a oplocení a mnoho z nich bylo realizováno ke spokojenosti obou stran.

Protože nenesete žádné riziko - poptávka je zcela nezávazná a přísně chráníme Vaše soukromí - kontaktní údaje obdrží nejvýše deset firem se skutečným zájmem o poptávku.

Protože téměř určitě ušetříte čas, nervy i peníze. V on-line poptávkovém systému jsou všechny výhody na straně poptávajícího. Vy jste ten kdo si vybírá a firmy jsou ti kdo mezi sebou musí soutěžit a dobře o této skutečnosti vědí. Pokud nějaká firma nadsadí cenu, poznáte to srovnáním s ostatními nabídkami , které jste dostal. Pokud firma nemá momentálně volné kapacity, není v jejím zájmu na poptávku odpovídat. Proto můžete bezpečně předpokládat že valná část došlých nabídek jsou vážní zájemci s kapacitou poptávku realizovat ve Vámi požadovaném termínu.Příklady poptávek

Dodávka sekčních vrat 2400x3000mm
obor: Ploty a ohrady, vrata
město: Nýřany region: Plzeňský
datum: 18.06.2009
částka: do 40 000 Kč platba: převodem
popis: Dobrý den, poptávám u Vás sekčbí garážová vrata. Rozměr stavebního otvoru pro vrata - šířka 2400 mm, výška 3000 mm (možno snížit). Automatické otevírání s dálkovým ovládáním. Design: v barvě RAL dle eurooken, v horní části co největší prosklení, hladké (žádné rustikální motivy). Materiál dle nabídky, Alternativně uvažuji o dřevěných prosklených dvoukřídlých vratech. Poptávám práci i materiál. termín realizace zakázky je září 2007. Děkuji za nabídku.
Sekční dřevěná garážová vrata s pohonem a na dálkové ovládání
obor: Ploty a ohrady, vrata
město: Kralovice region: Plzeňský
datum: 10.04.2009
částka: do 100 000 Kč platba: převodem
popis: Dobrý den. Poptávám sekční dřevěná garážová vrata s pohonem a na Do popř. imitace dřeva..Potřebuji nabídky včetně barevných možností z důvodu odsouhlasení řešení památkáři. Rozměry: š=270 cm v=230 cm. pro umítění pohonu,výsuvu je po stranách i nad vraty dost místa. Z prací chci montáž, demontáž i likvidaci starých vrat. Poptávám práci imateriál. Termín realizace zakázky je říjen - listopad 2007. Děkuji za nabídku.
Garážová vrata 2570x2125 mm
obor: Ploty a ohrady, vrata
město: Horní Bříza region: Plzeňský
datum: 20.02.2009
částka: do 40 000 Kč platba: převodem
popis: Dobrý den, poptávám u Vás dodávku a montáž sekčních garážových vrat. Rozměr je (š/v): 2570x2125 mm, nadpraží 120 mm a ostění 100 mm. Vrata zateplená, materiál hliník, barva zlatý dub, otevírání elektrické na dálkové ovládání. Poptávám práci i materiál. Termín realizace zakázky je srpen 2008. Děkuji za nabídku.
ploty a oplocení: Nýřany, Třemošná, Horní Bříza, Kralovice, Kaznějov, Vejprnice, Zruč-Senec, Tlučná, Plasy, Líně, Zbůch, Město Touškov, Heřmanova Huť, Chrást, Dýšina, Žihle, Kožlany, Manětín, Hromnice, Všeruby, Kozolupy, Trnová, Chotíkov, Pernarec, Kyšice, Ledce, Blatnice, Bezvěrov, Druztová, Nečtiny, Kozojedy, Líšťany, Přehýšov, Vochov, Úněšov, Mladotice, Horní Bělá kb blok betonové ploty plastové ploty :: kb blok betonové ploty plastové ploty
zaujalo nás   betonové ploty   Betonové ploty   železné ploty   kovové ploty   dřevěné ploty   plastové ploty   ploty a oplocení - home