ploty a oplocení - nechte si  ZDARMA  poslat nabídky firem z Vašeho okolí

Pohodlný a účinný způsob jak si nechat postavit ploty a oplocení v obcích Nový Jičín, Kopřivnice, Frenštát pod Radhoštěm, Studénka, Příbor, Bílovec, Odry, Fulnek, Klimkovice, Štramberk a okolí je poslat poptávku firmám, které o ní mají zájem.

Chráníme Vaše soukromí - jsme registrováni na úřadě pro ochranu osobních údajů pod číslem 00030414.

Ploty a oplocení - ušetříte čas i peníze

Proč hledat firmu on-line?

Protože zadat poptávku přes inernet je snadné a účinné - během chvilky vyplníte formulář a pak si jen počkáte na nabídky firem.

Protože to opravdu funguje - do systému byly vloženy desetitisíce poptávek z různých stavebních oborů včetně poptávek na ploty a oplocení a mnoho z nich bylo realizováno ke spokojenosti obou stran.

Protože nenesete žádné riziko - poptávka je zcela nezávazná a přísně chráníme Vaše soukromí - kontaktní údaje obdrží nejvýše deset firem se skutečným zájmem o poptávku.

Protože téměř určitě ušetříte čas, nervy i peníze. V on-line poptávkovém systému jsou všechny výhody na straně poptávajícího. Vy jste ten kdo si vybírá a firmy jsou ti kdo mezi sebou musí soutěžit a dobře o této skutečnosti vědí. Pokud nějaká firma nadsadí cenu, poznáte to srovnáním s ostatními nabídkami , které jste dostal. Pokud firma nemá momentálně volné kapacity, není v jejím zájmu na poptávku odpovídat. Proto můžete bezpečně předpokládat že valná část došlých nabídek jsou vážní zájemci s kapacitou poptávku realizovat ve Vámi požadovaném termínu.Příklady poptávek

Stavba plotu cca 65bm, cihlové sloupky a podezdívky, kovové výplně
obor: Ploty a ohrady, vrata
město: Nový Jičín region: Moravskoslezský
datum: 23.05.2009
částka: 100 tis. až 1 mil. Kč platba: převodem
popis: Dobrý den, poptávám u Vás stavbu plotu cca 65bm, cihlové sloupky a podezdívka z režných cihel, část plotu celocihlová 14bm, kovové výplně plotových polí, integrace stávajících vrat a branky. Pozemek je z části v rovině. Poptávám práci i materiál. Termín realizace zakázky je co nejdříve. Děkuji za nabídku.
Oplocení zahrady
obor: Ploty a ohrady, vrata
město: Frenštát pod Radhoštěm region: Moravskoslezský
datum: 20.07.2009
částka: do 40 000 Kč platba: převodem
popis: Potřebuji oplotit, nebo ohradit zahradu, kde bude stát zahradní domek. Oplocení bude bez zdících prací, jen na sloupky, hledám nabídku. Termín realizace zakázky osobní dohodou. Děkujeme.
Oplocení části zahrady cca 80m.
obor: Ploty a ohrady, vrata
město: Nový Jičín region: Moravskoslezský
datum: 28.08.2009
částka: do 40 000 Kč platba: převodem
popis: Dobrý den, poptávám oplocení části pozemku. Jedná se o plot v délce cca 80 bm. Výška pletiva by měla být 160 - 180 cm , pletivo potaženo PVC + sloupky bez podezdívky, oka pletiva menší.Branka je postavena. Svažitější terén na kraji rokle. Poptávám práci i materiál.Termín realizace co nejdříve. Děkuji za nabídku.
ploty a oplocení: Nový Jičín, Kopřivnice, Frenštát pod Radhoštěm, Studénka, Příbor, Bílovec, Odry, Fulnek, Klimkovice, Štramberk, Suchdol nad Odrou, Vřesina, Starý Jičín, Mořkov, Trojanovice, Šenov u Nového Jičína, Veřovice, Jeseník nad Odrou, Kunín, Petřvald, Hodslavice, Bartošovice, Tichá, Jistebník, Lichnov, Sedlnice, Rybí, Velké Albrechtice, Pustějov, Spálov, Hladké Životice, Tísek, Ženklava, Vražné, Bernartice nad Odrou, Bravantice, Závišice, Slatina, Hostašovice, Trnávka, Jakubčovice nad Odrou, Mošnov, Albrechtičky, Skotnice, Kateřinice, Mankovice, Životice u Nového Jičína, Bordovice, Kujavy, Olbramice, Bílov, Zbyslavice kb blok betonové ploty plastové ploty :: kb blok betonové ploty plastové ploty
zaujalo nás   betonové ploty   Betonové ploty   železné ploty   kovové ploty   dřevěné ploty   plastové ploty   ploty a oplocení - home