ploty a oplocení - nechte si  ZDARMA  poslat nabídky firem z Vašeho okolí

Pohodlný a účinný způsob jak si nechat postavit ploty a oplocení v obcích Kuřim, Ivančice, Tišnov, Šlapanice, Rosice, Oslavany, Modřice, Zbýšov, Židlochovice a okolí je poslat poptávku firmám, které o ní mají zájem.

Chráníme Vaše soukromí - jsme registrováni na úřadě pro ochranu osobních údajů pod číslem 00030414.

Ploty a oplocení - ušetříte čas i peníze

Proč hledat firmu on-line?

Protože zadat poptávku přes inernet je snadné a účinné - během chvilky vyplníte formulář a pak si jen počkáte na nabídky firem.

Protože to opravdu funguje - do systému byly vloženy desetitisíce poptávek z různých stavebních oborů včetně poptávek na ploty a oplocení a mnoho z nich bylo realizováno ke spokojenosti obou stran.

Protože nenesete žádné riziko - poptávka je zcela nezávazná a přísně chráníme Vaše soukromí - kontaktní údaje obdrží nejvýše deset firem se skutečným zájmem o poptávku.

Protože téměř určitě ušetříte čas, nervy i peníze. V on-line poptávkovém systému jsou všechny výhody na straně poptávajícího. Vy jste ten kdo si vybírá a firmy jsou ti kdo mezi sebou musí soutěžit a dobře o této skutečnosti vědí. Pokud nějaká firma nadsadí cenu, poznáte to srovnáním s ostatními nabídkami , které jste dostal. Pokud firma nemá momentálně volné kapacity, není v jejím zájmu na poptávku odpovídat. Proto můžete bezpečně předpokládat že valná část došlých nabídek jsou vážní zájemci s kapacitou poptávku realizovat ve Vámi požadovaném termínu.Příklady poptávek

Oplocení pozemku 200 x 200 bm pozinkovaným pletivem na klíč
obor: Ploty a ohrady, vrata
město: Kuřim region: Jihomoravský
datum: 10.08.2009
částka: 100 tis. až 1 mil. Kč platba: převodem
popis: Dobrý den, poptávám u Vás oplocení pozemku 200 x 200 bm, včetně ostnatého drátu na vyvýšených úchytech. Materiál pozink. pletivo, dodávka na klíč. Poptávám materiál i práci. Termín realizace zakázky je rok 2009. Děkuji za nabídku.
Oprava vrat Stanley - prasklá pružina
obor: Ploty a ohrady, vrata
město: Tišnov region: Jihomoravský
datum: 12.07.2009
částka: do 40 000 Kč platba: převodem
popis: Dobrý den, poptávám u Vás opravu vrat Stanley. Poptávám práci i materiál. Termín realizace zakázky je co nejříve! Děkuji za nabídku.
Garážová vrata cca 4x2,2 bm
obor: Ploty a ohrady, vrata
město: Tišnov region: Jihomoravský
datum: 17.04.2009
částka: do 100 000 Kč platba: převodem
popis: Dobrý den, poptávám u Vás dodávku a montáž garážových vrat. Druh rolovací nebo výklopná. Rozměr cca 4x2,2 bm. Materiál dle nabídky, barva zvenčí tmavě hnědá, zevnitř buď základová barva nebo dle nabídky, otevírání elektrické na dálkové ovládání. Poptávám práci i materiál. Termín realizace zakázky je do konce roku 2008. Děkuji za nabídku.
ploty a oplocení: Kuřim, Ivančice, Tišnov, Šlapanice, Rosice, Oslavany, Modřice, Zbýšov, Židlochovice, Hrušovany u Brna, Újezd u Brna, Veverská Bítýška, Bílovice nad Svitavou, Rajhrad, Mokrá-Horákov, Střelice, Dolní Kounice, Zastávka, Ořechov, Pozořice, Blučina, Troubsko, Sokolnice, Říčany, Čebín, Měnín, Lelekovice, Žabčice, Předklášteří, Ostopovice, Moravany, Nedvědice, Želešice, Telnice, Nosislav, Zbraslav, Rajhradice, Těšany, Tvarožná, Moutnice, Drásov, Ochoz u Brna, Dolní Loučky, Podolí, Viničné Šumice, Blažovice, Vojkovice, Syrovice, Sivice, Opatovice, Tetčice, Deblín, Moravské Bránice, Prštice, Holasice, Babice nad Svitavou, Jiříkovice, Prace, Veverské Knínice, Nové Bránice, Kobylnice, Neslovice, Doubravník, Malhostovice, Přísnotice, Moravské Knínice, Žatčany, Silůvky, Zakřany, Nová Ves, Rebešovice, Rozdrojovice, Česká, Omice, Chudčice, Řícmanice, Bratčice, Popůvky, Radostice, Unkovice, Lažánky, Medlov, Vranov, Vysoké Popovice, Ketkovice, Velatice, Kovalovice, Ostrovačice, Domašov, Kanice, Jinačovice, Příbram na Moravě, Babice u Rosic, Lukovany, Hostěnice, Nebovidy, Pravlov, Sentice kb blok betonové ploty plastové ploty :: kb blok betonové ploty plastové ploty
zaujalo nás   betonové ploty   Betonové ploty   železné ploty   kovové ploty   dřevěné ploty   plastové ploty   ploty a oplocení - home