ploty a oplocení - nechte si  ZDARMA  poslat nabídky firem z Vašeho okolí

Pohodlný a účinný způsob jak si nechat postavit ploty a oplocení v obcích Kroměříž, Holešov, Bystřice pod Hostýnem, Hulín, Chropyně a okolí je poslat poptávku firmám, které o ní mají zájem.

Chráníme Vaše soukromí - jsme registrováni na úřadě pro ochranu osobních údajů pod číslem 00030414.

Ploty a oplocení - ušetříte čas i peníze

Proč hledat firmu on-line?

Protože zadat poptávku přes inernet je snadné a účinné - během chvilky vyplníte formulář a pak si jen počkáte na nabídky firem.

Protože to opravdu funguje - do systému byly vloženy desetitisíce poptávek z různých stavebních oborů včetně poptávek na ploty a oplocení a mnoho z nich bylo realizováno ke spokojenosti obou stran.

Protože nenesete žádné riziko - poptávka je zcela nezávazná a přísně chráníme Vaše soukromí - kontaktní údaje obdrží nejvýše deset firem se skutečným zájmem o poptávku.

Protože téměř určitě ušetříte čas, nervy i peníze. V on-line poptávkovém systému jsou všechny výhody na straně poptávajícího. Vy jste ten kdo si vybírá a firmy jsou ti kdo mezi sebou musí soutěžit a dobře o této skutečnosti vědí. Pokud nějaká firma nadsadí cenu, poznáte to srovnáním s ostatními nabídkami , které jste dostal. Pokud firma nemá momentálně volné kapacity, není v jejím zájmu na poptávku odpovídat. Proto můžete bezpečně předpokládat že valná část došlých nabídek jsou vážní zájemci s kapacitou poptávku realizovat ve Vámi požadovaném termínu.Příklady poptávek

Dvoukřídlá garážová vrata
obor: Ploty a ohrady, vrata
město: Kroměříž region: Zlínský
datum: 23.05.2009
částka: do 40 000 Kč platba: převodem
popis: Dobrý den, poptávám u Vás dodávku a montáž dvoukřídlých garážových vrat o standardním rozměru pro osobní vozidlo. Materiál plast, barva bílá, otevírání manuální s možností do budoucna otevírat elektricky. Poptávám práci i materiál. Termín realizace zakázky je do konce listopadu 2008. Děkuji za nabídku.
Oplocení zahrady
obor: Ploty a ohrady, vrata
město: Bystřice pod Hostýnem region: Zlínský
datum: 20.07.2009
částka: do 40 000 Kč platba: převodem
popis: Potřebuji oplotit, nebo ohradit zahradu, kde bude stát zahradní domek. Oplocení bude bez zdících prací, jen na sloupky, hledám nabídku. Termín realizace zakázky osobní dohodou. Děkujeme.
Oplocení části zahrady cca 80m.
obor: Ploty a ohrady, vrata
město: Kroměříž region: Zlínský
datum: 28.08.2009
částka: do 40 000 Kč platba: převodem
popis: Dobrý den, poptávám oplocení části pozemku. Jedná se o plot v délce cca 80 bm. Výška pletiva by měla být 160 - 180 cm , pletivo potaženo PVC + sloupky bez podezdívky, oka pletiva menší.Branka je postavena. Svažitější terén na kraji rokle. Poptávám práci i materiál.Termín realizace co nejdříve. Děkuji za nabídku.
ploty a oplocení: Kroměříž, Holešov, Bystřice pod Hostýnem, Hulín, Chropyně, Koryčany, Morkovice-Slížany, Kvasice, Zdounky, Chvalčov, Zborovice, Prusinovice, Rataje, Břest, Loukov, Kostelec u Holešova, Pačlavice, Přílepy, Počenice-Tetětice, Žeranovice, Záříčí, Pravčice, Roštění, Roštín, Střílky, Martinice, Rusava, Zlobice, Žalkovice, Lutopecny, Rymice, Slavkov pod Hostýnem, Bezměrov, Troubky-Zdislavice, Podhradní Lhota, Kostelany kb blok betonové ploty plastové ploty :: kb blok betonové ploty plastové ploty
zaujalo nás   betonové ploty   Betonové ploty   železné ploty   kovové ploty   dřevěné ploty   plastové ploty   ploty a oplocení - home