ploty a oplocení - nechte si  ZDARMA  poslat nabídky firem z Vašeho okolí

Pohodlný a účinný způsob jak si nechat postavit ploty a oplocení v obcích Krnov, Bruntál, Rýmařov, Vrbno pod Pradědem, Břidličná, Město Albrechtice a okolí je poslat poptávku firmám, které o ní mají zájem.

Chráníme Vaše soukromí - jsme registrováni na úřadě pro ochranu osobních údajů pod číslem 00030414.

Ploty a oplocení - ušetříte čas i peníze

Proč hledat firmu on-line?

Protože zadat poptávku přes inernet je snadné a účinné - během chvilky vyplníte formulář a pak si jen počkáte na nabídky firem.

Protože to opravdu funguje - do systému byly vloženy desetitisíce poptávek z různých stavebních oborů včetně poptávek na ploty a oplocení a mnoho z nich bylo realizováno ke spokojenosti obou stran.

Protože nenesete žádné riziko - poptávka je zcela nezávazná a přísně chráníme Vaše soukromí - kontaktní údaje obdrží nejvýše deset firem se skutečným zájmem o poptávku.

Protože téměř určitě ušetříte čas, nervy i peníze. V on-line poptávkovém systému jsou všechny výhody na straně poptávajícího. Vy jste ten kdo si vybírá a firmy jsou ti kdo mezi sebou musí soutěžit a dobře o této skutečnosti vědí. Pokud nějaká firma nadsadí cenu, poznáte to srovnáním s ostatními nabídkami , které jste dostal. Pokud firma nemá momentálně volné kapacity, není v jejím zájmu na poptávku odpovídat. Proto můžete bezpečně předpokládat že valná část došlých nabídek jsou vážní zájemci s kapacitou poptávku realizovat ve Vámi požadovaném termínu.Příklady poptávek

Oplocení zahrady 100m
obor: Ploty a ohrady, vrata
město: Krnov region: Moravskoslezský
datum: 02.03.2009
částka: do 100 000 Kč platba: převodem
popis: Dobrý den, poptávám u Vás oplocení zahrady 100 m. Pletivo drátěné s PVC 1,80 m vysoké. Mírně ztížené podmínky - na hranici pozemku jsou keře lísek a černého bezu, tyto lze zlikvidovat. Popzemek je v rovině. Bez branky a bez vrat. Poptávám práci i materiál. Termín realizace zakázky je jaro - léto 2007. Děkuji za nabídku.
Plot z KB bloku - cca 60 bm + brána
obor: Ploty a ohrady, vrata
město: Vrbno pod Pradědem region: Moravskoslezský
datum: 03.04.2009
částka: 100 tis. až 1 mil. Kč platba: převodem
popis: Dobrý den. Poptávám u Vás výstavbu plotu z KB bloků - cca 60bm délky včetně brány na elektrický pohon, výplň ze dřeva. Výška plotu 180 cm /cca 60cm podezdívka a sloupky cca 100 - 120cm /. Termín realizace co nejdříve. Děkuji za nabídku.
Stavba plotu kolem rekreační chaty 37 bm
obor: Ploty a ohrady, vrata
město: Břidličná region: Moravskoslezský
datum: 27.06.2009
částka: do 100 000 Kč platba: převodem
popis: Dobrý den. Mám zájem o stavbu plotu kolem rekreační chaty. Plot je dlouhý 37bm. Výška plotu má být 170 cm. Materiál pletivo potažené plastem. Pod pletivem betonová podsada. Mám vlastní branky. Povaha terénu rovinatá. Termín realizace zakázky červen / červenec 2006. Děkuji za nabídky.
ploty a oplocení: Krnov, Bruntál, Rýmařov, Vrbno pod Pradědem, Břidličná, Město Albrechtice, Horní Benešov, Světlá Hora, Jindřichov, Dvorce, Brantice, Zátor, Karlovice, Osoblaha, Lichnov, Horní Město, Třemešná, Úvalno, Staré Město, Malá Morávka, Holčovice, Ryžoviště, Slezské Rudoltice, Hošťálkovy, Široká Niva, Svobodné Heřmanice, Stará Ves, Lomnice, Razová kb blok betonové ploty plastové ploty :: kb blok betonové ploty plastové ploty
zaujalo nás   betonové ploty   Betonové ploty   železné ploty   kovové ploty   dřevěné ploty   plastové ploty   ploty a oplocení - home