ploty a oplocení - nechte si  ZDARMA  poslat nabídky firem z Vašeho okolí

Pohodlný a účinný způsob jak si nechat postavit ploty a oplocení v obcích Kladno, Slaný, Stochov, Unhošť a okolí je poslat poptávku firmám, které o ní mají zájem.

Chráníme Vaše soukromí - jsme registrováni na úřadě pro ochranu osobních údajů pod číslem 00030414.

Ploty a oplocení - ušetříte čas i peníze

Proč hledat firmu on-line?

Protože zadat poptávku přes inernet je snadné a účinné - během chvilky vyplníte formulář a pak si jen počkáte na nabídky firem.

Protože to opravdu funguje - do systému byly vloženy desetitisíce poptávek z různých stavebních oborů včetně poptávek na ploty a oplocení a mnoho z nich bylo realizováno ke spokojenosti obou stran.

Protože nenesete žádné riziko - poptávka je zcela nezávazná a přísně chráníme Vaše soukromí - kontaktní údaje obdrží nejvýše deset firem se skutečným zájmem o poptávku.

Protože téměř určitě ušetříte čas, nervy i peníze. V on-line poptávkovém systému jsou všechny výhody na straně poptávajícího. Vy jste ten kdo si vybírá a firmy jsou ti kdo mezi sebou musí soutěžit a dobře o této skutečnosti vědí. Pokud nějaká firma nadsadí cenu, poznáte to srovnáním s ostatními nabídkami , které jste dostal. Pokud firma nemá momentálně volné kapacity, není v jejím zájmu na poptávku odpovídat. Proto můžete bezpečně předpokládat že valná část došlých nabídek jsou vážní zájemci s kapacitou poptávku realizovat ve Vámi požadovaném termínu.Příklady poptávek

Plot z pletiva o délce cca 60bm u rodinného domu
obor: Ploty a ohrady, vrata
město: Kladno region: Středočeský
datum: 18.06.2009
částka: do 40 000 Kč platba: převodem
popis: Dobrý den. Poptávám stavbu plotu u RD. Rozměry: 60bm x 1,8bm. Materiál - pletivo dle nabídky. Plot chci včetně sloupků. Poptávám práci i materiál. Termín realizace zakázky je co nejdříve. Děkuji za nabídku.
Sekční dřevěná garážová vrata s pohonem a na dálkové ovládání
obor: Ploty a ohrady, vrata
město: Unhošť region: Středočeský
datum: 10.04.2009
částka: do 100 000 Kč platba: převodem
popis: Dobrý den. Poptávám sekční dřevěná garážová vrata s pohonem a na Do popř. imitace dřeva..Potřebuji nabídky včetně barevných možností z důvodu odsouhlasení řešení památkáři. Rozměry: š=270 cm v=230 cm. pro umítění pohonu,výsuvu je po stranách i nad vraty dost místa. Z prací chci montáž, demontáž i likvidaci starých vrat. Poptávám práci imateriál. Termín realizace zakázky je říjen - listopad 2007. Děkuji za nabídku.
Garážová vrata 2570x2125 mm
obor: Ploty a ohrady, vrata
město: Velvary region: Středočeský
datum: 20.02.2009
částka: do 40 000 Kč platba: převodem
popis: Dobrý den, poptávám u Vás dodávku a montáž sekčních garážových vrat. Rozměr je (š/v): 2570x2125 mm, nadpraží 120 mm a ostění 100 mm. Vrata zateplená, materiál hliník, barva zlatý dub, otevírání elektrické na dálkové ovládání. Poptávám práci i materiál. Termín realizace zakázky je srpen 2008. Děkuji za nabídku.
ploty a oplocení: Kladno, Slaný, Stochov, Unhošť, Velvary, Libušín, Buštěhrad, Zlonice, Tuchlovice, Smečno, Pchery, Vinařice, Brandýsek, Kamenné Žehrovice, Hřebeč, Velká Dobrá, Kačice, Doksy, Klobuky, Černuc, Braškov, Hostouň, Družec, Velké Přítočno, Zvoleněves, Bratronice, Vraný, Žilina, Otvovice, Svinařov, Cvrčovice, Kyšice, Koleč, Lhota, Hospozín, Žižice, Třebichovice, Stehelčeves, Zákolany, Horní Bezděkov kb blok betonové ploty plastové ploty :: kb blok betonové ploty plastové ploty
zaujalo nás   betonové ploty   Betonové ploty   železné ploty   kovové ploty   dřevěné ploty   plastové ploty   ploty a oplocení - home