ploty a oplocení - nechte si  ZDARMA  poslat nabídky firem z Vašeho okolí

Pohodlný a účinný způsob jak si nechat postavit ploty a oplocení v obcích Jindřichův Hradec, Třeboň, Dačice, Suchdol nad Lužnicí, České Velenice, Nová Bystřice a okolí je poslat poptávku firmám, které o ní mají zájem.

Chráníme Vaše soukromí - jsme registrováni na úřadě pro ochranu osobních údajů pod číslem 00030414.

Ploty a oplocení - ušetříte čas i peníze

Proč hledat firmu on-line?

Protože zadat poptávku přes inernet je snadné a účinné - během chvilky vyplníte formulář a pak si jen počkáte na nabídky firem.

Protože to opravdu funguje - do systému byly vloženy desetitisíce poptávek z různých stavebních oborů včetně poptávek na ploty a oplocení a mnoho z nich bylo realizováno ke spokojenosti obou stran.

Protože nenesete žádné riziko - poptávka je zcela nezávazná a přísně chráníme Vaše soukromí - kontaktní údaje obdrží nejvýše deset firem se skutečným zájmem o poptávku.

Protože téměř určitě ušetříte čas, nervy i peníze. V on-line poptávkovém systému jsou všechny výhody na straně poptávajícího. Vy jste ten kdo si vybírá a firmy jsou ti kdo mezi sebou musí soutěžit a dobře o této skutečnosti vědí. Pokud nějaká firma nadsadí cenu, poznáte to srovnáním s ostatními nabídkami , které jste dostal. Pokud firma nemá momentálně volné kapacity, není v jejím zájmu na poptávku odpovídat. Proto můžete bezpečně předpokládat že valná část došlých nabídek jsou vážní zájemci s kapacitou poptávku realizovat ve Vámi požadovaném termínu.Příklady poptávek

Sekční garážová vrata 3 ks
obor: Ploty a ohrady, vrata
město: Jindřichův Hradec region: Jihočeský
datum: 19.03.2009
částka: do 100 000 Kč platba: převodem
popis: Dobrý den, poptávám u Vás 3 ks sekčních garážových vrat o rozměrech 240 x 320 cm, na elektické otevírání. Z plastového materiálu, barva bílá. Poptávám práci i materiál. Termín realizace zakázky je září 2008. Děkuji za nabídku.
Výstavba plotu z tvárnic KB blok (BEST, DITON, apod) + 2 brány a branka - 60 bm
obor: Ploty a ohrady, vrata
město: Dačice region: Jihočeský
datum: 12.07.2009
částka: 100 tis. až 1 mil. Kč platba: převodem
popis: Dobrý den, poptávám u Vás výstavbu plotu před rodinným domkem, celková délka cca 60 bm, včetně dvou dvoukřídlých bran a vchodové branky. Jedna brána na dálkové ovládání. Součástí poptávky je také zbourání a likvidace původního oplocení (pletivo s podezdívkou). Požadavek na nové základy do hloubky cca 600-700 mm. Podezdívka a sloupky z KB bloků, tvárnic BEST, DITON apod. Výplň plotu a bran - dřevěné nebo plastové dílce (latě), rám vrat a branky z žárově zinkované ocele s konečnou povrchovou úpravou nátěrem. Součástí poptávky je také sloupek pro osazení vestavné poštovní schránky a zvonku, sloupek pro popelnici a obezdění plynoměru (osazen v plotu ve starém pilíři). Poptávám materiál i práci. Termín realizace zakázky je podzim 2008, jaro 2009. Děkuji za nabídku.
Garážová vrata cca 4x2,2 bm
obor: Ploty a ohrady, vrata
město: Dačice region: Jihočeský
datum: 17.04.2009
částka: do 100 000 Kč platba: převodem
popis: Dobrý den, poptávám u Vás dodávku a montáž garážových vrat. Druh rolovací nebo výklopná. Rozměr cca 4x2,2 bm. Materiál dle nabídky, barva zvenčí tmavě hnědá, zevnitř buď základová barva nebo dle nabídky, otevírání elektrické na dálkové ovládání. Poptávám práci i materiál. Termín realizace zakázky je do konce roku 2008. Děkuji za nabídku.
ploty a oplocení: Jindřichův Hradec, Třeboň, Dačice, Suchdol nad Lužnicí, České Velenice, Nová Bystřice, Slavonice, Nová Včelnice, Studená, Chlum u Třeboně, Kardašova Řečice, Lomnice nad Lužnicí, Kunžak, Strmilov, Jarošov nad Nežárkou, Český Rudolec, Stráž nad Nežárkou, Budíškovice, Číměř, Deštná, Volfířov, Dešná, Novosedly nad Nežárkou, Pluhův Žďár, Lodhéřov, Střížovice, Staré Hobzí, Cizkrajov, Písečné, Staré Město pod Landštejnem, Rapšach, Lásenice kb blok betonové ploty plastové ploty :: kb blok betonové ploty plastové ploty
zaujalo nás   betonové ploty   Betonové ploty   železné ploty   kovové ploty   dřevěné ploty   plastové ploty   ploty a oplocení - home