ploty a oplocení - nechte si  ZDARMA  poslat nabídky firem z Vašeho okolí

Pohodlný a účinný způsob jak si nechat postavit ploty a oplocení v obcích Havířov, Karviná, Orlová, Český Těšín, Bohumín, Petřvald, Rychvald, Petrovice u Karviné, Dolní Lutyně, Horní Suchá, Těrlicko, Albrechtice, Dětmarovice a okolí je poslat poptávku firmám, které o ní mají zájem.

Chráníme Vaše soukromí - jsme registrováni na úřadě pro ochranu osobních údajů pod číslem 00030414.

Ploty a oplocení - ušetříte čas i peníze

Proč hledat firmu on-line?

Protože zadat poptávku přes inernet je snadné a účinné - během chvilky vyplníte formulář a pak si jen počkáte na nabídky firem.

Protože to opravdu funguje - do systému byly vloženy desetitisíce poptávek z různých stavebních oborů včetně poptávek na ploty a oplocení a mnoho z nich bylo realizováno ke spokojenosti obou stran.

Protože nenesete žádné riziko - poptávka je zcela nezávazná a přísně chráníme Vaše soukromí - kontaktní údaje obdrží nejvýše deset firem se skutečným zájmem o poptávku.

Protože téměř určitě ušetříte čas, nervy i peníze. V on-line poptávkovém systému jsou všechny výhody na straně poptávajícího. Vy jste ten kdo si vybírá a firmy jsou ti kdo mezi sebou musí soutěžit a dobře o této skutečnosti vědí. Pokud nějaká firma nadsadí cenu, poznáte to srovnáním s ostatními nabídkami , které jste dostal. Pokud firma nemá momentálně volné kapacity, není v jejím zájmu na poptávku odpovídat. Proto můžete bezpečně předpokládat že valná část došlých nabídek jsou vážní zájemci s kapacitou poptávku realizovat ve Vámi požadovaném termínu.Příklady poptávek

Montáž a stavba plotu - 65 ks planěk
obor: Ploty a ohrady, vrata
město: Havířov region: Moravskoslezský
datum: 01.07.2009
částka: do 100 000 Kč platba: převodem
popis: Dobrý den. Poptávám u Vás cenovou nabídku na provedené práce. Vykopání, zabetonování a usazení sloupků 65 ks, dvojitý nátěr sloupků 65 ks, nátěr rýglů 65 ks, montáž rýglů, dvojitý nátěr planěk 1240 bm, montáž planěk, úklid zeminy a teréní úpravy. Materiál máme. Poptávám jen práci. Termín realizace zakázky co nejdříve. Děkuji za nabídku.
Stavba plotu cca 35 bm z barevných tvárnic
obor: Ploty a ohrady, vrata
město: Bohumín region: Moravskoslezský
datum: 19.05.2009
částka: do 100 000 Kč platba: převodem
popis: Dobrý den, poptávám u vás výstavbu plotu o délce 35 bm, rovný pozemek, materiál barevné tvárnice. Dále poptávám kovové výplně + vrata a branku. výšku upřesním po dohodě. Poptávám práci i materiál. Termín realizace zakázky je dohodou. Děkuji za nabídku.
Výstavba plotu cca 22 bm
obor: Ploty a ohrady, vrata
město: Bohumín region: Moravskoslezský
datum: 08.02.2009
částka: do 100 000 Kč platba: převodem
popis: Dobrý den. Mám zájem o výstavbu plotu. Jedná se o vyzdění cca 60cm do výšky a na ni sloupky vysoké cca 170 cm. Mezi kterými bude dřevo, které si dodáme. Ostatní materiál dodat od firmy. Bránu bychom požadovali posuvnou, na dálkové ovládaní. Pouze kovový rám. Délka plotu cca 22 bm. Povaha terénu je rovinná - hlína. Poptávám práci a materiál. Termín realizace zakázky co nejdříve. Děkuji za nabídku.
ploty a oplocení: Havířov, Karviná, Orlová, Český Těšín, Bohumín, Petřvald, Rychvald, Petrovice u Karviné, Dolní Lutyně, Horní Suchá, Těrlicko, Albrechtice, Dětmarovice, Stonava, Doubrava, Chotěbuz kb blok betonové ploty plastové ploty :: kb blok betonové ploty plastové ploty
zaujalo nás   betonové ploty   Betonové ploty   železné ploty   kovové ploty   dřevěné ploty   plastové ploty   ploty a oplocení - home