ploty a oplocení - nechte si  ZDARMA  poslat nabídky firem z Vašeho okolí

Pohodlný a účinný způsob jak si nechat postavit ploty a oplocení v obcích Frýdek-Místek, Třinec, Frýdlant nad Ostravicí, Vratimov, Jablunkov, Šenov, Bystřice, Mosty u Jablunkova, Vendryně, Návsí, Paskov, Brušperk, Baška a okolí je poslat poptávku firmám, které o ní mají zájem.

Chráníme Vaše soukromí - jsme registrováni na úřadě pro ochranu osobních údajů pod číslem 00030414.

Ploty a oplocení - ušetříte čas i peníze

Proč hledat firmu on-line?

Protože zadat poptávku přes inernet je snadné a účinné - během chvilky vyplníte formulář a pak si jen počkáte na nabídky firem.

Protože to opravdu funguje - do systému byly vloženy desetitisíce poptávek z různých stavebních oborů včetně poptávek na ploty a oplocení a mnoho z nich bylo realizováno ke spokojenosti obou stran.

Protože nenesete žádné riziko - poptávka je zcela nezávazná a přísně chráníme Vaše soukromí - kontaktní údaje obdrží nejvýše deset firem se skutečným zájmem o poptávku.

Protože téměř určitě ušetříte čas, nervy i peníze. V on-line poptávkovém systému jsou všechny výhody na straně poptávajícího. Vy jste ten kdo si vybírá a firmy jsou ti kdo mezi sebou musí soutěžit a dobře o této skutečnosti vědí. Pokud nějaká firma nadsadí cenu, poznáte to srovnáním s ostatními nabídkami , které jste dostal. Pokud firma nemá momentálně volné kapacity, není v jejím zájmu na poptávku odpovídat. Proto můžete bezpečně předpokládat že valná část došlých nabídek jsou vážní zájemci s kapacitou poptávku realizovat ve Vámi požadovaném termínu.Příklady poptávek

Oplocení pozemku délky cca 30m
obor: Ploty a ohrady, vrata
město: Frýdek-Místek region: Moravskoslezský
datum: 05.08.2009
částka: do 40 000 Kč platba: převodem
popis: Dobrý den. Hledáme firmu na oplocení pozemku. Jedná se o délku 30m, výška plotu 170cm. Také potřebovali bránu a branku pro vjezd a jako druh plotu bychom si představovali pletivo s PVC a podezdívku cca 30cm. Termín realizace zakázky květen-červen 2006. Děkujeme za nabídky.
Sekční garážová vrata 280x200cm s pohonem na dálkové ovládání
obor: Ploty a ohrady, vrata
město: Frýdlant nad Ostravicí region: Moravskoslezský
datum: 21.09.2009
částka: do 40 000 Kč platba: převodem
popis: Dobrý den. Poptávám sekční garážová vrata 280x200cm s pohonem na dálkové ovládání. Materiál plast a barva dle nabídky. Poptávám práci i materiál. Termín realizace zakázky je dohodou. Děkuji za nabídku.
Stavba plotu cca 23x1,60 bm
obor: Ploty a ohrady, vrata
město: Frýdlant nad Ostravicí region: Moravskoslezský
datum: 19.03.2009
částka: do 40 000 Kč platba: převodem
popis: Dobrý den, poptávám u Vás stavbu plotu. Délka cca 23 bm, výška plotu 160 cm. Přítomnost vstupní branky o šíři 90 cm. Materiál plotu pozinkované pletivo. Žádám včetně ztraceného bednění, sloupky z pozinku, branka také z pozinkovaného pletiva, otevírání manuální. Poptávám práci i materiál. Termín realizace zakázky je červen, červenec 2008. Děkuji za nabídky.
ploty a oplocení: Frýdek-Místek, Třinec, Frýdlant nad Ostravicí, Vratimov, Jablunkov, Šenov, Bystřice, Mosty u Jablunkova, Vendryně, Návsí, Paskov, Brušperk, Baška, Dobrá, Palkovice, Kozlovice, Stará Ves nad Ondřejnicí, Ostravice, Fryčovice, Čeladná, Kunčice pod Ondřejníkem, Nýdek, Hukvaldy, Staříč, Krmelín, Raškovice, Písek, Hrádek, Horní Bludovice, Janovice, Řepiště, Metylovice, Václavovice, Hnojník, Ropice, Sviadnov, Bukovec, Sedliště, Milíkov, Staré Město, Lučina, Komorní Lhotka, Dobratice, Morávka, Dolní Domaslavice, Nošovice, Střítež, Pražmo, Třanovice, Dolní Lomná, Vyšní Lhoty, Písečná, Soběšovice, Pržno, Pstruží, Bruzovice, Krásná, Smilovice, Žabeň, Horní Domaslavice, Staré Hamry, Vojkovice kb blok betonové ploty plastové ploty :: kb blok betonové ploty plastové ploty
zaujalo nás   betonové ploty   Betonové ploty   železné ploty   kovové ploty   dřevěné ploty   plastové ploty   ploty a oplocení - home