ploty a oplocení - nechte si  ZDARMA  poslat nabídky firem z Vašeho okolí

Pohodlný a účinný způsob jak si nechat postavit ploty a oplocení v obcích Beroun, Hořovice, Králův Dvůr, Zdice a okolí je poslat poptávku firmám, které o ní mají zájem.

Chráníme Vaše soukromí - jsme registrováni na úřadě pro ochranu osobních údajů pod číslem 00030414.

Ploty a oplocení - ušetříte čas i peníze

Proč hledat firmu on-line?

Protože zadat poptávku přes inernet je snadné a účinné - během chvilky vyplníte formulář a pak si jen počkáte na nabídky firem.

Protože to opravdu funguje - do systému byly vloženy desetitisíce poptávek z různých stavebních oborů včetně poptávek na ploty a oplocení a mnoho z nich bylo realizováno ke spokojenosti obou stran.

Protože nenesete žádné riziko - poptávka je zcela nezávazná a přísně chráníme Vaše soukromí - kontaktní údaje obdrží nejvýše deset firem se skutečným zájmem o poptávku.

Protože téměř určitě ušetříte čas, nervy i peníze. V on-line poptávkovém systému jsou všechny výhody na straně poptávajícího. Vy jste ten kdo si vybírá a firmy jsou ti kdo mezi sebou musí soutěžit a dobře o této skutečnosti vědí. Pokud nějaká firma nadsadí cenu, poznáte to srovnáním s ostatními nabídkami , které jste dostal. Pokud firma nemá momentálně volné kapacity, není v jejím zájmu na poptávku odpovídat. Proto můžete bezpečně předpokládat že valná část došlých nabídek jsou vážní zájemci s kapacitou poptávku realizovat ve Vámi požadovaném termínu.Příklady poptávek

Koupě poplastového pletiva 3000bm a 4ks vrata
obor: Ploty a ohrady, vrata
město: Beroun region: Středočeský
datum: 11.06.2009
částka: nad 1 milion Kč platba: převodem
popis: hledáme firmu, která nám dodá materiál na oplocení cca 3000bm. Jedná se o poplastované pletivo. Výška plotu se pohybuje v rozmezí cca rozmezí 2,6 - 3,2m. Dále část bude mobilní plot délky cca 180bm. Vrata velka s malými vrátky (manuální) 4ks 4 x 2,25m. Termín realizace zakázky duben/srpen 2006. Děkujeme za nabídky.
Stavba plotu cca 35 bm z barevných tvárnic
obor: Ploty a ohrady, vrata
město: Beroun region: Středočeský
datum: 13.09.2009
částka: do 100 000 Kč platba: převodem
popis: Dobrý den, poptávám u vás výstavbu plotu o délce 35 bm, rovný pozemek, materiál barevné tvárnice. Dále poptávám kovové výplně + vrata a branku. výšku upřesním po dohodě. Poptávám práci i materiál. Termín realizace zakázky je dohodou. Děkuji za nabídku.
Postavení plotu na klíč 15bm
obor: Ploty a ohrady, vrata
město: Hořovice region: Středočeský
datum: 06.02.2009
částka: do 40 000 Kč platba: převodem
popis: Dobrý den, poptávám u Vás nabídku postavení plotu na klíč v Týně nad Vltavou (Jižní Čechy). Délka 15 bm. Jako materiál si představuji poplastované pletivo s pozinkovanými sloupky s PVC nánosem, výška 150-160 cm, podhrabové desky. Terén je mírně svažitý. Poptávám práci i materiál. Termín realizace je začátek července 2007. Za nabídku Vám děkuji.
ploty a oplocení: Beroun, Hořovice, Králův Dvůr, Zdice, Komárov, Žebrák, Nižbor, Loděnice, Chyňava, Hostomice, Zaječov, Hýskov, Hudlice, Lochovice, Tmaň, Liteň, Cerhovice, Vráž, Praskolesy, Tlustice, Broumy, Osek, Tetín, Karlštejn, Chrustenice, Drozdov, Zadní Třebaň, Podluhy, Mořina, Hlásná Třebaň, Kublov, Újezd, Nový Jáchymov, Chodouň, Neumětely, Vysoký Újezd kb blok betonové ploty plastové ploty
zaujalo nás   betonové ploty   Betonové ploty   železné ploty   kovové ploty   dřevěné ploty   plastové ploty   ploty a oplocení - home