ploty a oplocení - nechte si  ZDARMA  poslat nabídky firem z Vašeho okolí

Pohodlný a účinný způsob jak si nechat postavit ploty a oplocení v obcích Benešov, Vlašim, Týnec nad Sázavou, Votice, Bystřice, Sázava a okolí je poslat poptávku firmám, které o ní mají zájem.

Chráníme Vaše soukromí - jsme registrováni na úřadě pro ochranu osobních údajů pod číslem 00030414.

Ploty a oplocení - ušetříte čas i peníze

Proč hledat firmu on-line?

Protože zadat poptávku přes inernet je snadné a účinné - během chvilky vyplníte formulář a pak si jen počkáte na nabídky firem.

Protože to opravdu funguje - do systému byly vloženy desetitisíce poptávek z různých stavebních oborů včetně poptávek na ploty a oplocení a mnoho z nich bylo realizováno ke spokojenosti obou stran.

Protože nenesete žádné riziko - poptávka je zcela nezávazná a přísně chráníme Vaše soukromí - kontaktní údaje obdrží nejvýše deset firem se skutečným zájmem o poptávku.

Protože téměř určitě ušetříte čas, nervy i peníze. V on-line poptávkovém systému jsou všechny výhody na straně poptávajícího. Vy jste ten kdo si vybírá a firmy jsou ti kdo mezi sebou musí soutěžit a dobře o této skutečnosti vědí. Pokud nějaká firma nadsadí cenu, poznáte to srovnáním s ostatními nabídkami , které jste dostal. Pokud firma nemá momentálně volné kapacity, není v jejím zájmu na poptávku odpovídat. Proto můžete bezpečně předpokládat že valná část došlých nabídek jsou vážní zájemci s kapacitou poptávku realizovat ve Vámi požadovaném termínu.Příklady poptávek

Oprava garážových vrat - dodávka pružin
obor: Ploty a ohrady, vrata
město: Benešov region: Středočeský
datum: 28.08.2009
částka: do 40 000 Kč platba: převodem
popis: Dobrý den. Poptávám u Vás dodávku pružin ke garážovým vratům. Garážová lamelová vrata s el.pohonem 8let stará zn. CEDO . Nyní mi praskly boční tažné pružiny. Prosím vyloženě o kontakt e-mailem. Termín realizace zakázky co nejdříve. Děkuji za nabídku.
Výstavba plotu z tvárnic KB blok (BEST, DITON, apod) + 2 brány a branka - 60 bm
obor: Ploty a ohrady, vrata
město: Benešov region: Středočeský
datum: 19.03.2009
částka: 100 tis. až 1 mil. Kč platba: převodem
popis: Dobrý den, poptávám u Vás výstavbu plotu před rodinným domkem, celková délka cca 60 bm, včetně dvou dvoukřídlých bran a vchodové branky. Jedna brána na dálkové ovládání. Součástí poptávky je také zbourání a likvidace původního oplocení (pletivo s podezdívkou). Požadavek na nové základy do hloubky cca 600-700 mm. Podezdívka a sloupky z KB bloků, tvárnic BEST, DITON apod. Výplň plotu a bran - dřevěné nebo plastové dílce (latě), rám vrat a branky z žárově zinkované ocele s konečnou povrchovou úpravou nátěrem. Součástí poptávky je také sloupek pro osazení vestavné poštovní schránky a zvonku, sloupek pro popelnici a obezdění plynoměru (osazen v plotu ve starém pilíři). Poptávám materiál i práci. Termín realizace zakázky je podzim 2008, jaro 2009. Děkuji za nabídku.
Stavba plotu z dřevěných planěk o délce cca 20 bm
obor: Ploty a ohrady, vrata
město: Votice region: Středočeský
datum: 12.07.2009
částka: do 40 000 Kč platba: převodem
popis: Dobrý den, poptávám u Vás stavbu plotu. Délka cca 20 bm, část cca 13 bm vysoká 180 cm, další část vysoká 130 cm. Terén je rovina. Požaduji dřevěné plaňky těšně vedle sebe bez mezer. Sloupky cca 8 ks. Část je dobrých-zachovaných, již plot stávající, ale rozpadá se. Bez vrat a branky. Jedná se jen o tento plot. Poptávám práci i materiál. Termín realizace zakázky je co nejdříve nebo pak jaro 2009. Děkuji za nabídku.
ploty a oplocení: Benešov, Vlašim, Týnec nad Sázavou, Votice, Bystřice, Sázava, Sedlec-Prčice, Čerčany, Neveklov, Čechtice, Divišov, Trhový Štěpánov, Pyšely, Postupice, Olbramovice, Netvořice, Poříčí nad Sázavou, Načeradec, Chocerady, Dolní Kralovice, Jankov, Vrchotovy Janovice, Miličín, Krhanice, Křečovice, Maršovice, Louňovice pod Blaníkem, Heřmaničky, Struhařov, Bukovany, Mrač, Lešany, Pravonín, Zdislavice, Loket, Neustupov, Nespeky kb blok betonové ploty plastové ploty
zaujalo nás   betonové ploty   Betonové ploty   železné ploty   kovové ploty   dřevěné ploty   plastové ploty   ploty a oplocení - home