plastové ploty - nechte si  ZDARMA  poslat nabídky firem z Vašeho okolí

Pohodlný a účinný způsob jak si nechat zhotovit plastový plot je poslat poptávku firmám z okolí, které o ní mají zájem.

Chráníme Vaše soukromí - jsme registrováni na úřadě pro ochranu osobních údajů pod číslem 00030414.

Ploty a oplocení - ušetříte čas i peníze

Proč hledat firmu on-line?

Protože zadat poptávku přes inernet je snadné a účinné - během chvilky vyplníte formulář a pak si jen počkáte na nabídky firem.

Protože to opravdu funguje - do systému byly vloženy desetitisíce poptávek z různých stavebních oborů včetně poptávek na ploty a oplocení a mnoho z nich bylo realizováno ke spokojenosti obou stran.

Protože nenesete žádné riziko - poptávka je zcela nezávazná a přísně chráníme Vaše soukromí - kontaktní údaje obdrží nejvýše deset firem se skutečným zájmem o poptávku.

Protože téměř určitě ušetříte čas, nervy i peníze.Příklady poptávek

Nové oplocení zahrady cca 100m
obor: Ploty a ohrady, vrata
město: Brno region: Jihomoravský
datum: 2.2.2010
částka: 40 až 100 tis. Kč platba: převodem
popis: Dobrý den. Poptávám výměnu starého dřevěného plotu za nový, nejlépe poloplastový (Plasitor?), plot má být drátěný a chráněn proti rzi. Počet sloupků cca 15 až 25 sloupků, výška je cca 180cm, délka plotu cca 100m. Požaduji výměnu branky i hlavní brány, atd. Povaha terénu: rovinatý(na jednom místě je potok). Požaduji opravit terén cca 5m. Preferuji nejlépe osobní návštěvu na místě a předložení nabídky. Termín realizace zakázky osobní dohodou. Děkuji za nabídku.

Plastové plotové plaňky na plot délky 30 bm
obor: Ploty a ohrady, vrata
město: Praha region: Praha
datum: 1.2.2010
částka: do 40. tis Kč platba: převodem
popis: Poptávám u Vás cenovou nabídku na plastové plotové plaňky. Jednalo by se o plot délky 30 bm. Výška 150 cm. Barva hnědá - palisandr. Šířka planěk cca 10 - 15 cm. Termín realizace zakázky osobní dohodou. Děkuji za nabídku.

Stavba plotu na klíč 12 bm - KB blok a plastové výplně
obor: Ploty a ohrady, vrata
město: Plzeň region: Plzeňský
datum: 20.9.2009
částka: 40 až 100 tis. Kč platba: převodem
popis: Dobrý den. Poptávám stavbu plotu na klíč z KB bloku + plastové výplně. Délka cca 12 bm, přímé, součástí plotu jsou vstupní branka s kombinací 1xkřídlových vrat pro vjezd. Celková výška plotu cca 150 cm. Bližší po kontaktu na místě. Termín realizace: říjen 2009 Děkuji za nabídku.

betonové ploty: Brno
zaujalo nás   betonové ploty   Betonové ploty   železné ploty   kovové ploty   dřevěné ploty   plastové ploty   ploty a oplocení - home