plastové ploty - nechte si  ZDARMA  poslat nabídky firem z Vašeho okolí

Pohodlný a účinný způsob jak si nechat postavit plastový plot v obcích Roztoky, Hostivice, Černošice, Mníšek pod Brdy, Jesenice, Jílové u Prahy, Rudná, Libčice nad Vltavou a okolí je poslat poptávku firmám, které o ní mají zájem.

Chráníme Vaše soukromí - jsme registrováni na úřadě pro ochranu osobních údajů pod číslem 00030414.

Ploty a oplocení - ušetříte čas i peníze

Proč hledat firmu on-line?

Protože zadat poptávku přes inernet je snadné a účinné - během chvilky vyplníte formulář a pak si jen počkáte na nabídky firem.

Protože to opravdu funguje - do systému byly vloženy desetitisíce poptávek z různých stavebních oborů včetně poptávek na ploty a oplocení a mnoho z nich bylo realizováno ke spokojenosti obou stran.

Protože nenesete žádné riziko - poptávka je zcela nezávazná a přísně chráníme Vaše soukromí - kontaktní údaje obdrží nejvýše deset firem se skutečným zájmem o poptávku.

Protože téměř určitě ušetříte čas, nervy i peníze. V on-line poptávkovém systému jsou všechny výhody na straně poptávajícího. Vy jste ten kdo si vybírá a firmy jsou ti kdo mezi sebou musí soutěžit a dobře o této skutečnosti vědí. Pokud nějaká firma nadsadí cenu, poznáte to srovnáním s ostatními nabídkami , které jste dostal. Pokud firma nemá momentálně volné kapacity, není v jejím zájmu na poptávku odpovídat. Proto můžete bezpečně předpokládat že valná část došlých nabídek jsou vážní zájemci s kapacitou poptávku realizovat ve Vámi požadovaném termínu.Příklady poptávek

Oplocení pozemku kolem RD 150-200bm
obor: Ploty a ohrady, vrata
město: Roztoky region: Středočeský
datum: 12.05.2009
částka: do 100 000 Kč platba: převodem
popis: Dobrý den. Poptávám u Vás nabídku na oplocení pozemku nepravidelného tvaru. Obvod - délka plotu asi 150-200 bm, se třemi brankami. Výška plotu 2 bm. Plot by měl být drátěný-pletivo (asi hliníkové dráty kryté umělou hmotou). Termín realizace zakázky září 2006. Děkuji za nabídku.
Plot z pletiva - 78 bm + brána
obor: Ploty a ohrady, vrata
město: Hostivice region: Středočeský
datum: 11.08.2009
částka: do 100 000 Kč platba: převodem
popis: Dobrý den. Poptávám u Vás odstranění starého plotu a výstavbu nového včetně samonosné brány a branky. Jedná se o 78 bm plotu - kovové sloupky a pletivo 180 cm + betonové podhrabové desky. Plus dodávka nové branky a brány - viz vzor. Bránu samonosnou na ruční odsunutí. Sloupek mezi brankou a bránou musí být vyndavací se zámkem. Dále odvoz starého plotu, což kromě pletiva znamená i 15 betonových sloupků. A nakonec buď oprava branky - vzor 2 nebo dodání nové. Vážní zájemci se mohou podívat na přílohu (jpg.). Poptávám práci a materiál. Termín realizace zakázky do konce dubna 2008. Děkuji za nabídku.
Stavba drátěného plotu cca 90 bm
obor: Ploty a ohrady, vrata
město: Roztoky region: Středočeský
datum: 14.02.2009
částka: do 100 000 Kč platba: převodem
popis: Dobrý den. Poptávám u Vás stavbu drátěného plotu ve svažitém terénu, bez podezdívky, cca 90 m délky (tři strany obdélníku, čtvrtá strana je již postavena). Termín realizace zakázky co nejdříve. Děkuji za nabídku.
plastové ploty: Roztoky, Hostivice, Černošice, Mníšek pod Brdy, Jesenice, Jílové u Prahy, Rudná, Libčice nad Vltavou, Dobřichovice, Řevnice, Psáry, Horoměřice, Průhonice, Vrané nad Vltavou, Dolní Břežany, Všenory, Štěchovice, Hradištko, Vestec, Velké Přílepy, Zvole, Davle, Kamenný Přívoz, Třebotov, Jeneč, Tuchoměřice, Zlatníky-Hodkovice, Lety, Nučice, Úhonice, Středokluky, Červený Újezd, Jinočany, Čisovice, Libeř, Ohrobec, Statenice, Kosoř, Řitka, Ořech, Dolany, Chýně, Zbuzany, Slapy, Holubice, Měchenice, Úholičky, Jíloviště, Chrášťany, Březová-Oleško, Kněževes, Tursko, Tachlovice, Okrouhlo, Únětice
zaujalo nás   betonové ploty   Betonové ploty   železné ploty   kovové ploty   dřevěné ploty   plastové ploty   ploty a oplocení - home