plastové ploty - nechte si  ZDARMA  poslat nabídky firem z Vašeho okolí

Pohodlný a účinný způsob jak si nechat postavit plastový plot v obcích Prostějov a okolí je poslat poptávku firmám, které o ní mají zájem.

Chráníme Vaše soukromí - jsme registrováni na úřadě pro ochranu osobních údajů pod číslem 00030414.

Ploty a oplocení - ušetříte čas i peníze

Proč hledat firmu on-line?

Protože zadat poptávku přes inernet je snadné a účinné - během chvilky vyplníte formulář a pak si jen počkáte na nabídky firem.

Protože to opravdu funguje - do systému byly vloženy desetitisíce poptávek z různých stavebních oborů včetně poptávek na ploty a oplocení a mnoho z nich bylo realizováno ke spokojenosti obou stran.

Protože nenesete žádné riziko - poptávka je zcela nezávazná a přísně chráníme Vaše soukromí - kontaktní údaje obdrží nejvýše deset firem se skutečným zájmem o poptávku.

Protože téměř určitě ušetříte čas, nervy i peníze. V on-line poptávkovém systému jsou všechny výhody na straně poptávajícího. Vy jste ten kdo si vybírá a firmy jsou ti kdo mezi sebou musí soutěžit a dobře o této skutečnosti vědí. Pokud nějaká firma nadsadí cenu, poznáte to srovnáním s ostatními nabídkami , které jste dostal. Pokud firma nemá momentálně volné kapacity, není v jejím zájmu na poptávku odpovídat. Proto můžete bezpečně předpokládat že valná část došlých nabídek jsou vážní zájemci s kapacitou poptávku realizovat ve Vámi požadovaném termínu.Příklady poptávek

Oplocení pozemku + vrata a vrátka cca 85bm
obor: Ploty a ohrady, vrata
město: Prostějov region: Olomoucký
datum: 30.01.2009
částka: do 100 000 Kč platba: převodem
popis: Dobrý den. Mám zájem o dodávku montáž oplocení pozemku ze 4. hranného zeleného (ev.hnědého)plastového pletiva v délce 85 bm o výšce 160 cm (dvě strany pozemku) a třetí strana 20 bm od ulice oplocení s podezívkou - materiál dle nabídky. Žádáme Vás pod podezdíku KB blok, aby se nemohl pes prohrabat a aby neprorůstalo pletivo. Vše požadujeme včetně dvoukřídlých vrat 350 cm a jednokřídlých vrátek. Termín realizace zakázky co nejdříve!. Děkuji za nabídky.
Stavba oplocení cca 120bm
obor: Ploty a ohrady, vrata
město: Němčice nad Hanou region: Olomoucký
datum: 11.06.2009
částka: do 100 000 Kč platba: převodem
popis: Dobrý den, poptáváme u Vás stavbu plotu 120bm, kovové sloupky, dřevěné výplně /neprůhledné/, výška 180cm. Vjezdové vrata elektrický pohon délka 3m, branka 90cm. Termín realizace zakázky léto 2006. Děkujeme za nabídku.
Garážová vrata 2600x2070mm
obor: Ploty a ohrady, vrata
město: Prostějov region: Olomoucký
datum: 13.09.2009
částka: do 40 000 Kč platba: převodem
popis: Dobrý den, poptávám u Vás sekční garážová vrata pro otvor (Š x V) 2600x2070 mm s elektrickým pohonem, dálkovým ovládáním se 2 ovládači, barva zlatý dub. Výška nadpraží 480 mm. Poptávám práci i materiál. Termín realizace zakázky je jaro 2008. Děkuji za nabídky.
plastové ploty: Prostějov, Konice, Kostelec na Hané, Plumlov, Němčice nad Hanou, Smržice, Vrbátky, Brodek u Prostějova, Kralice na Hané, Olšany u Prostějova, Mostkovice, Určice, Přemyslovice, Nezamyslice, Otaslavice, Čelechovice na Hané, Ptení, Protivanov, Bedihošť, Horní Štěpánov, Čechy pod Kosířem, Brodek u Konice, Dobromilice, Klenovice na Hané, Lipová, Hrubčice, Pěnčín, Pivín, Rozstání, Hvozd, Suchdol, Myslejovice, Krumsín, Vrchoslavice, Laškov, Ludmírov, Čelčice, Doloplazy, Vranovice-Kelčice, Želeč, Drahany, Víceměřice, Stařechovice, Tištín, Bílovice-Lutotín, Čehovice, Bohuslavice
zaujalo nás   betonové ploty   Betonové ploty   železné ploty   kovové ploty   dřevěné ploty   plastové ploty   ploty a oplocení - home