plastové ploty - nechte si  ZDARMA  poslat nabídky firem z Vašeho okolí

Pohodlný a účinný způsob jak si nechat postavit plastový plot v obcích Hodonín, Veselí nad Moravou, Kyjov, Dubňany, Strážnice, Vracov, Bzenec, Ratíškovice, Mutěnice, Svatobořice-Mistřín, Rohatec, Velká nad Veličkou, Vnorovy a okolí je poslat poptávku firmám, které o ní mají zájem.

Chráníme Vaše soukromí - jsme registrováni na úřadě pro ochranu osobních údajů pod číslem 00030414.

Ploty a oplocení - ušetříte čas i peníze

Proč hledat firmu on-line?

Protože zadat poptávku přes inernet je snadné a účinné - během chvilky vyplníte formulář a pak si jen počkáte na nabídky firem.

Protože to opravdu funguje - do systému byly vloženy desetitisíce poptávek z různých stavebních oborů včetně poptávek na ploty a oplocení a mnoho z nich bylo realizováno ke spokojenosti obou stran.

Protože nenesete žádné riziko - poptávka je zcela nezávazná a přísně chráníme Vaše soukromí - kontaktní údaje obdrží nejvýše deset firem se skutečným zájmem o poptávku.

Protože téměř určitě ušetříte čas, nervy i peníze. V on-line poptávkovém systému jsou všechny výhody na straně poptávajícího. Vy jste ten kdo si vybírá a firmy jsou ti kdo mezi sebou musí soutěžit a dobře o této skutečnosti vědí. Pokud nějaká firma nadsadí cenu, poznáte to srovnáním s ostatními nabídkami , které jste dostal. Pokud firma nemá momentálně volné kapacity, není v jejím zájmu na poptávku odpovídat. Proto můžete bezpečně předpokládat že valná část došlých nabídek jsou vážní zájemci s kapacitou poptávku realizovat ve Vámi požadovaném termínu.Příklady poptávek

Oplocení s podezdívkou o délce 37 bm
obor: Ploty a ohrady, vrata
město: Hodonín region: Jihomoravský
datum: 12.05.2009
částka: do 100 000 Kč platba: převodem
popis: Dobrý den. Mám zájem o oplocení pozemku s podezdívkou o délce 37 bm, podezdívka musí být 1/2m hlubokých základů + 3 řady stratného bednění a na to požadujeme sloupky(máme je) + drátěný plot. Výška potu 1,5m až 2 metry. Vše je nutno dělat ručně, protože se jedná o špatné terénní podmínky. Povaha terénu je rovinatá s navezeným terénem, jílovítá zem. Termín realizace zakázky co nejdříve!. Děkuji za nabídky.
Plot z pletiva - 78 bm + brána
obor: Ploty a ohrady, vrata
město: Veselí nad Moravou region: Jihomoravský
datum: 11.08.2009
částka: do 100 000 Kč platba: převodem
popis: Dobrý den. Poptávám u Vás odstranění starého plotu a výstavbu nového včetně samonosné brány a branky. Jedná se o 78 bm plotu - kovové sloupky a pletivo 180 cm + betonové podhrabové desky. Plus dodávka nové branky a brány - viz vzor. Bránu samonosnou na ruční odsunutí. Sloupek mezi brankou a bránou musí být vyndavací se zámkem. Dále odvoz starého plotu, což kromě pletiva znamená i 15 betonových sloupků. A nakonec buď oprava branky - vzor 2 nebo dodání nové. Vážní zájemci se mohou podívat na přílohu (jpg.). Poptávám práci a materiál. Termín realizace zakázky do konce dubna 2008. Děkuji za nabídku.
Stavba drátěného plotu cca 90 bm
obor: Ploty a ohrady, vrata
město: Hodonín region: Jihomoravský
datum: 14.02.2009
částka: do 100 000 Kč platba: převodem
popis: Dobrý den. Poptávám u Vás stavbu drátěného plotu ve svažitém terénu, bez podezdívky, cca 90 m délky (tři strany obdélníku, čtvrtá strana je již postavena). Termín realizace zakázky co nejdříve. Děkuji za nabídku.
plastové ploty: Hodonín, Veselí nad Moravou, Kyjov, Dubňany, Strážnice, Vracov, Bzenec, Ratíškovice, Mutěnice, Svatobořice-Mistřín, Rohatec, Velká nad Veličkou, Vnorovy, Dolní Bojanovice, Lužice, Ždánice, Čejkovice, Hovorany, Moravský Písek, Šardice, Vacenovice, Prušánky, Blatnice pod Svatým Antonínkem, Mikulčice, Milotice, Lipov, Petrov, Dambořice, Hroznová Lhota, Čejč, Sudoměřice, Kněždub, Vlkoš, Žeravice, Louka, Domanín, Žarošice, Starý Poddvorov, Archlebov, Sobůlky, Tvarožná Lhota, Těmice, Radějov, Násedlovice, Kostelec, Lovčice, Žádovice, Bukovany, Nová Lhota, Moravany, Uhřice, Ježov, Hrubá Vrbka, Javorník, Vřesovice, Strážovice, Suchov, Tasov, Skoronice, Želetice, Věteřov
zaujalo nás   betonové ploty   Betonové ploty   železné ploty   kovové ploty   dřevěné ploty   plastové ploty   ploty a oplocení - home