kované ploty - nechte si  ZDARMA  poslat nabídky firem z Vašeho okolí

Pohodlný a účinný způsob jak si nechat zhotovit kovaný plot je poslat poptávku firmám z okolí, které o ní mají zájem.

Chráníme Vaše soukromí - jsme registrováni na úřadě pro ochranu osobních údajů pod číslem 00030414.

Ploty a oplocení - ušetříte čas i peníze

Proč hledat firmu on-line?

Protože zadat poptávku přes inernet je snadné a účinné - během chvilky vyplníte formulář a pak si jen počkáte na nabídky firem.

Protože to opravdu funguje - do systému byly vloženy desetitisíce poptávek z různých stavebních oborů včetně poptávek na ploty a oplocení a mnoho z nich bylo realizováno ke spokojenosti obou stran.

Protože nenesete žádné riziko - poptávka je zcela nezávazná a přísně chráníme Vaše soukromí - kontaktní údaje obdrží nejvýše deset firem se skutečným zájmem o poptávku.

Protože téměř určitě ušetříte čas, nervy i peníze.Příklady poptávek

Oplocení před domem 16 bm
obor: Ploty a ohrady, vrata
město: Brno region: Jihomoravský
datum: 18.04.2009
částka: 100 tis. až 1 mil. Kč platba: převodem
popis: Dobrý den. Poptávám u Vás nabídku na oplocení, před domem do ulice, délky cca 16 bm výška 100 cm + 3 bm vjezdová vrata o výšce 120 cm bez pohonu. Plot ve svahu. Plot kovaný, sloupky v oplocení též kované o výšce 120 cm. Termín realizace zakázky co nejdříve. Děkuji za nabídku.

Oplocení RD 100 bm + branka + brána
obor: Ploty a ohrady, vrata
město: Praha region: Praha
datum: 13.05.2009
částka: 100 tis. až 1 mil. Kč platba: převodem
popis: Dobrý den. Poptávám u Vás nabídku na komplexní dodávka oplocení RD: Dodávka a montáž sloupků a pletiva (cca 100 bm), zabetonování obrubníků pod částí plotu. Dále výroba a montáž kované výplně + branka šíře 115cm a brána šířky 450 cm. Termín realizace zakázky co nejdříve. Děkuji za nabídku. Dobrý den, poptávám u Vás nabídky na garážová vrata s vchodovými dveřmi v křídle vrat (výklopná) na míru. Barva bílá, zateplené. Nabídněte cenu s montáží, s elektrickým pohonem (DO), nebo bez. Velikost otvoru je: šířka 236 cm a výška 200 cm. Poptávám práci i materiál. Termín realizace zakázky je co nejdříve. Děkuji za nabídku.

Stavba plotu - kombinace kovaného plotu a pletiva
obor: Ploty a ohrady, vrata
město: Ostrava region: Moravskoslezský
datum: 20.06.2009
částka: 100 tis. až 1 mil. Kč platba: převodem
popis: Dobrý den, poptávám stavbu plotu na klíč, kombinace zděného základu a dřeva nebo kování. Délku plotu tvoří přímka o rozměru 25 m. Součástí plotu budou vstupní branka o rozměru 0,9m a vjezdová brána s automat.pohonem o rozměru 3 m. Ostatní 3 strany pozemku budou ohrazeny plotem z pletiva, dohromady délka cca 90m. Elektoinstalace-domovní zvonek. Pokládka zámkové dlažby, vjezd do garáže a parkovací místo cca 20m2 a chodníku cca 15 m2. Termín realizace 05/2007. Děkuji. Cena do 200000,-Kč.

betonové ploty: Brno
zaujalo nás   betonové ploty   Betonové ploty   železné ploty   kovové ploty   dřevěné ploty   plastové ploty   ploty a oplocení - home