kb blok - nechte si  ZDARMA  poslat nabídky firem z Vašeho okolí

Pohodlný a účinný způsob jak si nechat postavit ploty z kb bloků v obcích Prostějov a okolí je poslat poptávku firmám, které o ní mají zájem.

Chráníme Vaše soukromí - jsme registrováni na úřadě pro ochranu osobních údajů pod číslem 00030414.

Ploty a oplocení - ušetříte čas i peníze

Proč hledat firmu on-line?

Protože zadat poptávku přes inernet je snadné a účinné - během chvilky vyplníte formulář a pak si jen počkáte na nabídky firem.

Protože to opravdu funguje - do systému byly vloženy desetitisíce poptávek z různých stavebních oborů včetně poptávek na ploty a oplocení a mnoho z nich bylo realizováno ke spokojenosti obou stran.

Protože nenesete žádné riziko - poptávka je zcela nezávazná a přísně chráníme Vaše soukromí - kontaktní údaje obdrží nejvýše deset firem se skutečným zájmem o poptávku.

Protože téměř určitě ušetříte čas, nervy i peníze. V on-line poptávkovém systému jsou všechny výhody na straně poptávajícího. Vy jste ten kdo si vybírá a firmy jsou ti kdo mezi sebou musí soutěžit a dobře o této skutečnosti vědí. Pokud nějaká firma nadsadí cenu, poznáte to srovnáním s ostatními nabídkami , které jste dostal. Pokud firma nemá momentálně volné kapacity, není v jejím zájmu na poptávku odpovídat. Proto můžete bezpečně předpokládat že valná část došlých nabídek jsou vážní zájemci s kapacitou poptávku realizovat ve Vámi požadovaném termínu.



Příklady poptávek

Plastová sekční vrata 270x210 cm s DO
obor: Ploty a ohrady, vrata
město: Prostějov region: Olomoucký
datum: 03.04.2009
částka: do 40 000 Kč platba: převodem
popis: Dobrý den. Poptávám u Vás plastová sekční vrata. Rozměr cca 270x210. Barva bílá. Elektrické ovládání na DO. Boční prostor 60mm. Termín realizace zakázky červenec 2006. Děkuji za nabídku.
Výstavba plotu cca 54 bm včetně zahradních úprav
obor: Ploty a ohrady, vrata
město: Kostelec na Hané region: Olomoucký
datum: 27.06.2009
částka: do 100 000 Kč platba: převodem
popis: Dobrý den. Mám zájem o výstavbu plotu. Přední část musí být z KB bloků - cca 17bm délky včetně brány na elektrickým pohonem. Materiál: výplň dřeva nebo plastu. Zbytek oplocení je 37bm a 17m pletivo. Výška 120 cm. Mám zájem vše včetně částečné úpravy zahrady. Je nutné tuto zajradu vidět, kde Vám upřesním podrobné informace. Termín realizace co nejdříve!. Děkuji za nabídky.
Zabudování vrat a vrátek, natažení pletiva 20 bm
obor: Ploty a ohrady, vrata
město: Kostelec na Hané region: Olomoucký
datum: 13.03.2009
částka: do 40 000 Kč platba: převodem
popis: Dobrý den, poptávám u Vás se po výstavbě vrat, výška cca 18O cm, šířka cca 45O cm, vrátka klasická, délka plotu 2O bm na kovových trubkách (klasicke pletivo v bužírce, plast /pozink ) . Poptávám práci i materiál.Termín realizace zakázky je co nejdříve! Děkuji Vám za nabídku.
kb blok: Prostějov, Konice, Kostelec na Hané, Plumlov, Němčice nad Hanou, Smržice, Vrbátky, Brodek u Prostějova, Kralice na Hané, Olšany u Prostějova, Mostkovice, Určice, Přemyslovice, Nezamyslice, Otaslavice, Čelechovice na Hané, Ptení, Protivanov, Bedihošť, Horní Štěpánov, Čechy pod Kosířem, Brodek u Konice, Dobromilice, Klenovice na Hané, Lipová, Hrubčice, Pěnčín, Pivín, Rozstání, Hvozd, Suchdol, Myslejovice, Krumsín, Vrchoslavice, Laškov, Ludmírov, Čelčice, Doloplazy, Vranovice-Kelčice, Želeč, Drahany, Víceměřice, Stařechovice, Tištín, Bílovice-Lutotín, Čehovice, Bohuslavice
zaujalo nás   betonové ploty   Betonové ploty   železné ploty   kovové ploty   dřevěné ploty   plastové ploty   ploty a oplocení - home