dřevěné ploty - nechte si  ZDARMA  poslat nabídky firem z Vašeho okolí

Pohodlný a účinný způsob jak si nechat zhotovit dřevěný plot je poslat poptávku firmám z okolí, které o ní mají zájem.

Chráníme Vaše soukromí - jsme registrováni na úřadě pro ochranu osobních údajů pod číslem 00030414.

Ploty a oplocení - ušetříte čas i peníze

Proč hledat firmu on-line?

Protože zadat poptávku přes inernet je snadné a účinné - během chvilky vyplníte formulář a pak si jen počkáte na nabídky firem.

Protože to opravdu funguje - do systému byly vloženy desetitisíce poptávek z různých stavebních oborů včetně poptávek na ploty a oplocení a mnoho z nich bylo realizováno ke spokojenosti obou stran.

Protože nenesete žádné riziko - poptávka je zcela nezávazná a přísně chráníme Vaše soukromí - kontaktní údaje obdrží nejvýše deset firem se skutečným zájmem o poptávku.

Protože téměř určitě ušetříte čas, nervy i peníze.Příklady poptávek

Stavba dřevěného plotu
obor: Ploty a ohrady, vrata
město: Brno region: Jihomoravský
datum: 1.04.2010
částka: do 40. tis. Kč platba: převodem
popis: RD-Brno, délka plotu cca 12m, betonová podezdívka - na to lamelový dřevěný plot + natřít. Termín realizace zakázky osobní dohodou. Děkuji za nabídky.

Oplocení pozemku - dřevo 60 bm + pletivo 300 bm
obor: Ploty a ohrady, vrata
město: Praha region: Praha
datum: 11.11.2009
částka: 100 tis. Kč až 1 mil. Kč platba: převodem
popis: Hledám firmu či jednotlivce na oplocení parcely netradičním dřevěným plotem 60 bm dřevo a 300 bm pletivo na sloupky. Uvažovaná výška plotu 1,6 m. Ve dřevě bude také branka a vjezdová vrata (manuál). V pletivu potom další jedna vstupní branka. Pozemek je rovinatý. Součástí tohoto oplocení bude i zastřešené stání pro dvě os. auta. Termín realizace zakázky jaro 2010. Za nabídku děkuji.

Dřevěný plot cca 28 bm, dodávka a instalace
obor: Ploty a ohrady, vrata
město: Ostrava region: Moravskoslezský
datum: 20.06.2009
částka: do 40tis. Kč platba: převodem
popis: Dřevěný plot 20 bm (plot naprotosto neprůhledový), výška 2m, kovové sloupky, bez podezdívky. Další kratší dřevěný plot 8 bm, výška 2m, kovové sloupky + podhrabová deska. Nutná demontáž starého plotu. Termín realizace zakázky jaro 2006. Děkujeme za nabídky.

betonové ploty: Brno
zaujalo nás   betonové ploty   Betonové ploty   železné ploty   kovové ploty   dřevěné ploty   plastové ploty   ploty a oplocení - home