betonové ploty - nechte si  ZDARMA  poslat nabídky firem z Vašeho okolí

Pohodlný a účinný způsob jak si nechat zhotovit betonový plot je poslat poptávku firmám z okolí, které o ní mají zájem.

Chráníme Vaše soukromí - jsme registrováni na úřadě pro ochranu osobních údajů pod číslem 00030414.

Ploty a oplocení - ušetříte čas i peníze

Proč hledat firmu on-line?

Protože zadat poptávku přes inernet je snadné a účinné - během chvilky vyplníte formulář a pak si jen počkáte na nabídky firem.

Protože to opravdu funguje - do systému byly vloženy desetitisíce poptávek z různých stavebních oborů včetně poptávek na ploty a oplocení a mnoho z nich bylo realizováno ke spokojenosti obou stran.

Protože nenesete žádné riziko - poptávka je zcela nezávazná a přísně chráníme Vaše soukromí - kontaktní údaje obdrží nejvýše deset firem se skutečným zájmem o poptávku.


Betonový plot není ošklivý

Pod pojmem betonový plot se již dávno neskrývá nevzhledná ohrada z betonových panelů. Právě naopak - na trhu jsou prvky které umožňují stavbu velmi plotů působících velmi dekorativním dojmem. Navíc jsou takové ploty velmi pevné a nepodléhají zubu času.

Patří sem ploty z takzvaných KB bloků, alias nepravého pískovce. Že se jedná o štípaný a přibarvený beton? Co na tom, výsledný dojem je prostě skvělý. KB bloky jsou skvělý materiál používaný pro čelní oplocení rodinných domů, oplocení teras apod. Vzhledem k vyšší ceně materiálu se určitě vyplatí zadat poptávku specializované firmě. Perfektní dojem docílíte pouze perfektním sezazením a zaspárováním. Jako výplň betonových plotů z KB bloků se používá dřevo nebo tepané železo.

Rodinnému domu může slušet i plot z betonových panelů

Betonové panely se dnes vyrábějí v různých povrchových zpracováních, často imitujících kámen nebo břidlici. Pokud si s nimi oplotíte zahradu, nebudete prakticky potřeba se plot dále starat a případná polní nebo lesní zvěř se bude muset spokojit s návštěvou pozemku Vašeho souseda.

Protože téměř určitě ušetříte čas, nervy i peníze.Příklady poptávek

Ploty, tvárnice cca 65bm a pletivo cca 75bm
obor: Ploty a ohrady, vrata
město: Brno region: Jihomoravský
datum: 3.4.2009
částka: 40 až 100 tis. Kč platba: převodem
popis: Žádám o ceny betonových štípaných tvárnic, pro stavbu plotů o celkové délce cca 65bm. Předpokládaný odběr tvárnic 750ks+stříšky. Dále pozinkované pletivo potažené plastem výška 150cm délka cca 75bm + sloupky. Termín realizace zakázky duben 2006.

Výstavba oplocení kolem zahrady cca 80m
obor: Ploty a ohrady, vrata
město: Praha region: Praha
datum: 1.2.2010
částka: 40. tis až 100 tis. Kč platba: převodem
popis: Dobrý den. Mám zájem o výstavbu oplocení kolem rodinného domku, částečně plný betonový , částačně pletivo poplastované a přední část zděná s kombinací se dřevem nebo de nabídky a konzultace. Rozměry: (Výška 1,50m a šířka 80m). Jedná se kombinovaný plot. Požaduji přítomnost vstupní branky a vjezdových vrat. Povrch je ideální rovina. Termín realizace zakázky duben / květen 2010. Děkuji za nabídky

Stavba betonového plotu 50bm
obor: Ploty a ohrady, vrata
město: Plzeň region: Plzeňský
datum: 4.7.2009
částka: 40 až 100 tis. Kč platba: převodem
popis: Dobrý den. Poptávám u Vás nabídku na stavbnu betonového popř. jiného pevného plotu (dle nabídky) délky 50 m, výška 1,80. Branka a brána dále dle dohody. Termín realizace zakázky srpen 2009. Děkuji za nabídku.

betonové ploty: Brno
zaujalo nás   betonové ploty   Betonové ploty   železné ploty   kovové ploty   dřevěné ploty   plastové ploty   ploty a oplocení - home