betonové ploty - nechte si  ZDARMA  poslat nabídky firem z Vašeho okolí

Pohodlný a účinný způsob jak si nechat postavit betonový plot v obcích Prostějov a okolí je poslat poptávku firmám, které o ní mají zájem.

Chráníme Vaše soukromí - jsme registrováni na úřadě pro ochranu osobních údajů pod číslem 00030414.

Ploty a oplocení - ušetříte čas i peníze

Proč hledat firmu on-line?

Protože zadat poptávku přes inernet je snadné a účinné - během chvilky vyplníte formulář a pak si jen počkáte na nabídky firem.

Protože to opravdu funguje - do systému byly vloženy desetitisíce poptávek z různých stavebních oborů včetně poptávek na ploty a oplocení a mnoho z nich bylo realizováno ke spokojenosti obou stran.

Protože nenesete žádné riziko - poptávka je zcela nezávazná a přísně chráníme Vaše soukromí - kontaktní údaje obdrží nejvýše deset firem se skutečným zájmem o poptávku.

Protože téměř určitě ušetříte čas, nervy i peníze. V on-line poptávkovém systému jsou všechny výhody na straně poptávajícího. Vy jste ten kdo si vybírá a firmy jsou ti kdo mezi sebou musí soutěžit a dobře o této skutečnosti vědí. Pokud nějaká firma nadsadí cenu, poznáte to srovnáním s ostatními nabídkami , které jste dostal. Pokud firma nemá momentálně volné kapacity, není v jejím zájmu na poptávku odpovídat. Proto můžete bezpečně předpokládat že valná část došlých nabídek jsou vážní zájemci s kapacitou poptávku realizovat ve Vámi požadovaném termínu.Příklady poptávek

Dodávka garážových vrat 440x215cm
obor: Ploty a ohrady, vrata
město: Prostějov region: Olomoucký
datum: 18.09.2009
částka: do 40 000 Kč platba: převodem
popis: Dobrý den, poptávám u Vás zatelplená rolovací Garážová vrata, šíře 440 cm, výška 215 cm, barva zlatý dub. Materiál: dle nabídky, elektrický pohon + 2x dálkové ovládání. Poptávám práci i materiál. Termín realizace zakázky je květen - červen 2008. Děkuji za nabídku.
Rekonstrukce plotu kolem rodinného domku 40 bm
obor: Ploty a ohrady, vrata
město: Němčice nad Hanou region: Olomoucký
datum: 24.03.2009
částka: do 100 000 Kč platba: převodem
popis: Dobrý den. Poptávám u Vás rekonstrukci pooto okolo rodinného domku. Mělo by se jednat o délku cca 40 bm. Materiál dle nabídky a dohody. Včetně branky a brány. Poptávám práci a materiál. Termín realizace zakázky osobní dohodou. Děkuji za nabídku.
Výklopná garážová vrata
obor: Ploty a ohrady, vrata
město: Konice region: Olomoucký
datum: 23.02.2009
částka: do 40 000 Kč platba: převodem
popis: Dobrý den. Poptávám výklopná garážová vrata. Rozměry: 210x 220 - 240cm. Otvírání bude pouze mechanické. Materiál dle ceny a nabídky. Zabezpečení apod. upřesním na místě stavby. Z prací chci pouze montáž a demontáž.Poptávám práci i materiál. Termín realizace zakázky je říjen - listopad 2007. Děkuji za nabídku.
betonové ploty: Prostějov, Konice, Kostelec na Hané, Plumlov, Němčice nad Hanou, Smržice, Vrbátky, Brodek u Prostějova, Kralice na Hané, Olšany u Prostějova, Mostkovice, Určice, Přemyslovice, Nezamyslice, Otaslavice, Čelechovice na Hané, Ptení, Protivanov, Bedihošť, Horní Štěpánov, Čechy pod Kosířem, Brodek u Konice, Dobromilice, Klenovice na Hané, Lipová, Hrubčice, Pěnčín, Pivín, Rozstání, Hvozd, Suchdol, Myslejovice, Krumsín, Vrchoslavice, Laškov, Ludmírov, Čelčice, Doloplazy, Vranovice-Kelčice, Želeč, Drahany, Víceměřice, Stařechovice, Tištín, Bílovice-Lutotín, Čehovice, Bohuslavice
zaujalo nás   betonové ploty   Betonové ploty   železné ploty   kovové ploty   dřevěné ploty   plastové ploty   ploty a oplocení - home